На Локомотиворемонтному заводі вважають, що Марцінків хоче його викупити, аби «роздерибанити» приналежну йому землю під «пупсові» забудови

 Сьогодні на сайті локомотиворемонтного заводу з’явилася інформація про позицію теперішнього керівництва щодо бажань мерії поборотися за викуп заводу на аукціоні. Загалом заяви мера на позачерговій сесії, яку зібрали виключно по цьому питанню, сприйняли скептично, пише МІСТО.

Результат пошуку зображень за запитом "локомотиворемонтний завод івано-франківськ"

 

Публікуємо повний текст звернення керівництва ПрАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”:

На позачерговій сесії міської ради Франківська було прийнято рішення про участь в аукціоні на придбання Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу.

Початкова ціна аукціону 33,92 млн грн. І це лише початкова ціна, адже сюди не враховані борги підприємства на понад 15 мільйонів гривень, які нам перейшли у спадок від попереднього керівництва. Також не береться до уваги сума, потрібна для модернізації заводу – ця цифра починається від 50 мільйонів гривень.  Тобто мерія готова витрати такі колосальні для міського бюджету гроші на купівлю підприємства? Зважаючи на те, що перший квартал 2017 року став дефіцитним для міського бюджету, то купівля підприємства  може свідчити лише про те, що хтось із медиків або вчителів недоотримає зарплати. Або школи та дитячі садочки в опалювальний сезон залишаться холодними.

А, може, ці гроші і не були розраховані на покращення благ усіх містян, а мали піти черговому добродію, який сумлінно виконує підряди міськвиконкому? Як, наприклад, на міському озері, де ремонтники вкладають нову, але вже потріскану плитку.

Що ж пана Марцинківа так зацікавило в локомотиворемонтному заводі? За його словами, однією з причин для придбання підприємства є його велика територія – близько 7 гектарів. Хоча насправді територія складає понад 9 гектарів. Ось і перша схема «як розчинити в повітрі 2 гектари землі в центрі міста». Або це просто недбалість та необізнаність пана мера. Як от і його слова «Завод прибутковий, на ньому працює 350 людей із середньою заробітною платнею 5400 грн». Шановний Руслане Романовичу, якщо Ви не достатньо володієте ситуацією на підприємстві, то поцікавтесь – можливо, і бажання купувати завод зникне. За підсумками першого кварталу 2017 року прибуток локомотиворемонтного заводу відсутній, і працює на підприємстві 270 людей із середньою заробітною платнею в 3960 гривень. При цьому за 2016 рік чисельність працівників скоротилася вдвічі і, попри неприбутковість впродовж всього року, на кінець 2016-го вдалось вийти на мінімальний прибуток.

Фонд держмайна, який на сьогодні володіє контрольним пакетом акцій Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу, виставив ряд вимог до покупця підприємства. Зокрема, основною вимогою є обов’язкове подальше збереження основного виду діяльності заводу. Детальніше про вимоги до покупця можна дізнатись за посиланням http://www.spfu.gov.ua/userfiles/pdf/1-8-vidomosti-n-40-1060-_10757.pdf.  Виникає риторичне питання: як людина без розуміння реального стану підприємства планує його підтримувати та розвивати, зберігаючи робочі місця?

Олег Сирота, генеральний директор ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод»

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Марцінків, 14 червня, 0:24
та паравози будемо будувати
Відповісти

Гість, 14 червня, 0:32
Хоч так хоч так розкрадуть. Безнадія. Головне що розбудовувати його ніхто не буде. Просто поріжуть на металобрухт
Відповісти

Гість, 14 червня, 8:11
Постає риторичне запитання. А яка вигода генеральному директору заводу п. Сироті, що він так настійливо не хоче шоб міська влада викупила завод?. Може пан Сирота вже має свого покупця від якого буде мати він особисто великий навар, а тут пхається міська влада від якої він отримає дірку від бублика.Зрештою чому генеральний директор перебуваючи на посаді нічого не робить аби вивести підприємство з збиткових, наростити обсяги виробництва, здійснити модернізацію, адже підприємство є державним, замовником його послуг і робіт є теж державне підприємство Укрзалізниця, яким керує тепер Премєр- міністр Гройсман? А може пан Сирота і його поперєднікі спеціально довели завод до такого стану, щоб його роздерибанити і за безцінь продати своїм, а тут як на зло втручається міська влада із своїм інтересом. Завод необхідно залишити державним, видати постанову КМУ про те, що завод не підлягає ніякій приватизації,державі як власнику вкласти інвестиції в модернізацію заводу, ( бо що таке 50-100 млн грн. для держави),змінити керівництво і дати заводу нове життя, бо завод з такою історією того вартий.
Відповісти

Гість, 14 червня, 15:40
А, до речі, попереднього керівника заводу ну дуже підтримував мер. Тільки от завдаки такій пітримці завод довели до збитковості і мільйонних боргів.
Відповісти

Гість, 14 червня, 15:37
Тому що пан Сирота очолює підприємство лише з березня і намагається виплатити борги підприємства, які отримав від попереднього керівника.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: