На Прикарпатті відремонтують дорогу туристичного значення

Укравтодор розпочав модернізацію українських автошляхів на під’їзді до туристичних місць та культурних пам’яток країни. Облаштування під’їздів до туристичних центрів здійснюватиметься в більшості областей України, в тому числі й на Франківщині.

Результат пошуку зображень за запитом "ремонт дороги"

 

Які дороги за цією програмою відремонтують на Прикарпатті, розповів голова Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області Василь Буджак, передає Курс.

Серед таких доріг є траса Н-9 Мукачеве – Львів, яка проходитиме через Яремче, Надвірну, Богородчани; Р-24, яка проходить через Татарів, Ворохту, Верховину, Косів, Коломию, Городенку до межі з Тернопілською областю; дорога від Криворівні через Устеріки до межі з Чернівецькою областю; дорога від селища Кути через Тюдів до Великого Рожина; дорога від Косова до Кутів; Дорога Р-21 Долина – Хуст, яка проходить через Вишківський перевал. Також цього року буде відремонтовано під’їзд в селі Старий Угринів на Калущині до меморіалу Степанові Бандері.

“Таким чином, основні туристичні маршрути в нас будуть відремонтовані. Ремонти деяких доріг ми розпочали ще в 2015 році. Ця програма тільки доповнює те, що ми вже давно робимо”, – зазначив Василь Буджак.

Голова Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області додав, що всі вищезазначені дороги будуть відремонтовані вже цього року.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: