Компанія "ПБС" виконає ремонт прикарпатських доріг на 411 мільйонів гривень

Сьогодні, 19 червня, стало відомо, що ТОВ «ПБС», що контролюється прикарпатським нардепом Олександром Шевченком, виграла тендер на ремонт доріг в Івано-Франківській області на 411 мільйонів гривень.

Результат пошуку зображень за запитом "пбс дороги"

 

Йдеться про середній ремонт автодороги державного значення Р-21 Долина – Хуст.

До кінця 2018 року трасу відремонтують на ділянці км 0+060 – км 44+983 довжиною 45 км у середньому по 9,14 млн грн. за кілометр. Йдеться про ремонт дорожнього одягу, тротуарів, з’їздів, майданчиків, дощової каналізації, мостів та заміну огородження.

Нинішній договір передбачає гарантійний строк у десять років та забезпечення виконання зобов’язань в розмірі 0,1%. На заробітну плату піде 831 тис грн., тобто півтора відсотка загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще третину відсотка – 165 тис грн.

Ціна угоди на піввідсотка нижча від очікуваної вартості закупівлі в 413,08 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер» із різницею в ціні у відсоток.

Фірму «ПБС» контролюєнардеп Олександр Шевченко, який обрався від «Блоку Петра Порошенка», а потім вийшов із фракції. Раніше він керував курортом «Буковель», який належав Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському. Курорт був у заставі «Приватбанку», який минулого грудня було націоналізовано.

Усього з 2010 року компанія отримала держпідрядів на 6,17 млрд грн.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 19 червня, 16:49
це бл... пиздець, 9 млн. за кілометр в диких горах. За 9 млн. можна всі дороги біля Івано-Франківська порівняти.Кому нах... треба та долина хуст.
Відповісти

Гість, 11 вересня, 18:51
Чувак, ти слабий? Як кому? ...там живуть такі самі люди, як і ти... давайте все запакуємо в Київ за твоєю логікою... кому потрібен той Франківськ
Відповісти

Гість, 19 червня, 22:09
Всім не вгодиш.
Відповісти

Гість, 20 червня, 1:03
Кому терба вже вгодили на 400 млн.
Відповісти

Гість, 19 червня, 22:14
Пів мільярди коту під хвіст
Відповісти

Гість, 19 червня, 22:17
Чого під хвіст?))
Відповісти

Гість, 20 червня, 0:39
Правильно. Не коту під хвіст, а на вілли, машини, дівок і гарний відпочинок закордоном. І ще багато чого недоступного електорату, який все вірить і вірить. Схаменіться люди. Фірма що за Януковича жила що за БПП живе. Головне привильні депутати правильно лінію партії тримають яка при владі - хвалити в Києві кого потрібно і відбріхувати всі гріхи за 400 млн з бюджету. Раніше фірма клала гарні дорогои? Ну то цього року точно будуть хороші... Як можна відбитись від Росії зі злодіями?
Відповісти

Гість, 20 червня, 0:32
Ось для чого йдуть владу звичайнісіньким депутататом. Ділити бюджет і домовлятись за зконом ділення. Нерозбірливі за поїзду в Буковель голосують. Цікаво потім спостерігати плач "обманутих" про погані дороги і викинуті гроші з бюджету на фірми олігархів замісь пенсій і інших соціальних речей.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: