У Коломиї скасували тендери на закупівлю медичного обладнання

Коломийська центральна районна лікарня планувала закупити діагностичне та медичне обладнання вартістю більше 20 мільйонів гривень.

Зокрема, ЦРЛ оголосила тендер на закупівлю двох цифрових рентгенодіагностичних комплексів (орієнтовною вартістю 14,9 млн. гривень), а також діагностична стійку для гастроскопії, бронхоскопії та колоноскопії з відео системою. Також планували придбати Операційну гінекологічну, урологічна стійку з відео системою, набором інструментів та лазерним літотриптером; Лапароскопічна стійка з відео системою, набором інструментів (орієнтовною вартістю 6,23 млн. гривень). Крім того, планували придбати Апаратуру для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (орієнтовною вартістю 1,3 млн. гривень).

Однак, 19 червня тендерний комітет вирішив скасувати усі три закупівлі.

«Процедури закупівлі відкритих торгів були оприлюднені з порушеннями, які не можливо виправити або внести зміни, тому для уникнення непорозумінь необхідно скасувати оприлюднені закупівлі», - йдеться у рішенні тендерного комітету.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Корупціонер, 19 червня, 22:13
Хлібна справа
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: