Поліція показала фото із місця трагедії, де вчора загинув 10-річний школяр (фото)

ЗМІ інформували, що 18 червня у Микуличині молодик на авто смертельно травмував десятирічного хлопчика і заховав його тіло.
Чоловік здійснив наїзд на зустрічній обочині. Потім взяв збитого школяра в салон і поїхав ніби то у лікарню. Згодом він заховав тіло вбитої дитини та свою машину. Однак правоохоронці через п’ять годин знайшли молодика.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/06/19247585_810609669088757_8438116228853064627_n.jpg

 

Поліціянтам він пояснив, що вже під лікарнею зрозумів, що хлопчик помер, тож з переляку вирішив приховати сліди пригоди в районі річки.

На сайті Міноборони йдеться, що вчинив ДТП військовослужбовець однієї з військових частин Збройних Сил України – старший солдат Б.
За фактом події до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 286 КК України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами».

Наказом командира військової частини призначено службове розслідування, за підсумками якого щодо військовослужбовця буде прийнято рішення відповідно до чинного законодавства.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/06/19247569_810609632422094_7590730725952196506_n.jpg

 

Керівництво Міністерства оборони України та Збройних Сил України висловлює глибокі співчуття родині загиблого та максимально сприятиме проведенню слідства.

Фото: Віктор Шкутов.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/06/19366179_810609622422095_4771051883712213274_n.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/06/19260645_810609649088759_3727705287935895946_n.jpg

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 19 червня, 22:45
Хлопця вже не повернеш. А водія треба відпустити, бо він воював в АТО, боронив Україну. Батькам співчуття, військового бог простить і нехай їде знов на фронт спокутувати провину
Відповісти

Гість, 20 червня, 21:04
Сука ти!!!
Відповісти

Гість, 20 червня, 12:59
Хах. Аргумент важливий. Треба бути людиною перш за все. І чи ато чи ні. Покарання треба всім найсуворішого
Відповісти

Гість, 20 червня, 9:45
То що якщо він воював в АТО то все йому прощати??? Його падлу на довічно садити треба. Пі...ц!!!! Навчилися!!! Я воював в АТО!!! І що з того!!!!!!!!!! Тепер вам все дозволено????
Відповісти

Гість, 20 червня, 0:54
Розстріляти. Багато хто в АТО був. Не індульгенція на вбивство дітей. Культ "моторол" не в нормлаьній Україні. На Донбас за такою херньою. Там дич збирається на шабаші.
Відповісти

Гість, 20 червня, 0:10
Ти просто даун! І україну треба боронити від таких, як ти! А людину шкода, як і дитину!
Відповісти

Гість, 20 червня, 9:46
А за що його шкодувати ??? Людину яка вбила маленьку дитину??
Відповісти

Гість, 19 червня, 23:22
Я в шоці, ти дибіл чи кончина тварь? Він дитину збив, як батькам це пережити. Якщо кожне таке бидло прийде з АТО і вб'є когось, це що означає, що його відпустити, бо вони Україну боронять. Я хотіла б подивитися, якщо б недай Бог в твоїй сім'ї таке сталося, що ти б тоді говорив. А батькам велике співчуття.
Відповісти

Гість, 20 червня, 0:55
Він проросійський троль, нагнітає типу "гумором". Нікого йому не шкода. Не вірте всьому що пишуть в інтернеті.
Відповісти

Гість, 19 червня, 23:18
Це Ви так жартуєте? Чорний гумор.
Відповісти

Гість, 19 червня, 22:56
Заховав тіло дитини і свій автомобіль. Справжній патріот, у вишиванці мабуть був, номер з машини зняв, нібито у лікарню повіз...як охарактеризувати таку особу? Такі ось їздять дітей збивають але гордості понести покарання немає, за службу буде ховатися, характеристики подавати, любить Україну, виконує статут, носить вишиванку... А дитина йшла по зустрічній смузі, всі заходи безпеки від скотів витримала, а сволоту занесло, видно їхав повільно. Зато включив смєкалку в придумав історію про лікарню і допомогу. Як в цугундер не хоче...
Відповісти

Гість, 19 червня, 23:37
таких воєєних на 10 років в карцер.. малолєтка хренов, гнав під 120.. який він військовий? ссискло, краще би в лікарню відвіз дитину. гуцул недойо*****
Відповісти

Гість, 19 червня, 23:47
Люди схаменіться, він же наш захисник. Просто трапилася така лиха подія. Він же не навмисно. Це випадковість. З кожним може статися, від тюрми не зарікайтесь. Погоджуюся з першим коментарем. Нехай на фронті доведе. Колись існували штрафбати, дисбати. Можливо варто повернути цю практику
Відповісти

Гість, 21 червня, 0:29
Водій авто є контрактником, а не атовцем. Що він в Делятині боронить????? Крім того воно було в стані наркотичного сп'яніння, мабуть від бойових дій в Делятині. До речі, дитину він віз в багажнику, бо ззаду сиділо двоє дівчєт(особи яких зараз встановлюються) і колєга спереді. Цікаво як таке сцикло і безсердечне створіння можна пускати в АТО? Воно ж заради свого спасіння почне своїм в спини стріляти. Шановний,яким треба бути мудаком, щоб викинути дитину у фосу, не надати їй допомогу заради уникнення відповідальності? Йому нема місця в нашому соціумі, його однозначно потрібно позбавляти волі на максимальний строк передбачений законом.
Відповісти

Гість, 20 червня, 17:17
Яка нафік випадковість, він на великій швидкості летів, перед тьолками хотів повимахуватись. Тепер СУКА нехай відповідає.Якщо він захисник то що таким тварям все можна?!Думай що говориш
Відповісти

Гість, 20 червня, 0:58
Пішов на три букви троль московський. Убють твою дитину ми теж так будемо жартувати і насміхатись. Гімно смердюче ти і мамаша твоя тебе з жопи родила. Можеш навіть не відповідати. Мораль свині нікуди не діниться скільки не ховайся за анонімністю.
Відповісти

Гість, 20 червня, 2:35
Дуже не ввічливо всіх обзивати матюками і агентами Путіна. Дожилися вже до того, що журналістку з Франківська, котра побувала в полоні заклеймили агентом ФСБ за те що вона довела причетність влади до вбивства Шеремета. І цього героя такі як ви теж обзиваєте зрадником, хоча він від початку був майданівцем і загинув важкою смертю за свободу слова. Такі як ви яничари режиму і є головна загроза України
Відповісти

Гість, 20 червня, 2:38
Журналістка Настя Станко аргументувала вину влади у вбивстві Шеремета. Подробиці http://uinp.info/news/zhurnalistka_nastya_stanko_argumentuvala_vinu_vladi_u_vbivstvi_sheremeta_podrobici
Відповісти

Гість, 20 червня, 0:59
За вчинки потрібно відповідати. Доречі що з Личуком із ПР який переїхав навмисно пяного на дорозі?
Відповісти

Гість, 20 червня, 2:28
Навіть в совку можна було відкупити провину кровю. Генерала могли розжалувати в солдати потім в штрафний. І він знову міг розпочати карєру. Правда там до 90% гинуло. А може і більше. Але шанс був. Була надія. А ті смердлюки, що пишуть гидоту про наших солдатів, вони просто не були жодного дня на фронті, в окопах під обстрілами. Тому і не можуть нікого жаліти. Схибити може кожен. Не в кожного стане сміливості відкупити свою провину, проявити співчуття. Нехай хлопець їде на фронт. Там все спишеться
Відповісти

Гість, 20 червня, 10:40
Це не твою дитину вбили, і не тобі тут розказувати про співчуття. Схибити - це гуску чужу збити, а вбивство це важкий злочин. Загладити таку "провину" неможливо, бо мертві не оживають. І при чому тут АТО? Ти хоть би не палився так, троль безмозглий, зовсім вас не вчать. Лиш бачу в коментах згадку про АТО - так і знай, троль винирнув. Батькам співчуття і сили пережити таке горе.
Відповісти

Гість, 20 червня, 20:43
Відповідальність мають нести всі четверо
Відповісти

Гість, 20 червня, 21:13
Як говорять місцеві жителі вбивця а АТО не був і не збирався, в інтернет спеціально подали таку інформацію, що він атошник я якщо це так то назвіть в якій бригаді він служив чи в яких боях брав участь (такий герой)!!! Скоріш за все якщо у нього і є посвідчення атошника то липове. Цікаво те, що в машині окрім водія було ще кілька осіб і їм теж не прийшло на думку те, що дитину треба рятувати, отже між ними була змова і вони повноцінні учасники злочину, а про них всюди замовчується.
Відповісти