Услід за локомотиворемонтним заводом Марцінків вирішив придбати ще й івано-франківський аеропорт

 Сьогодні, 11 липня, на оперативній нараді в міського голови Марцінків вкотре підняв болюче для нього питання викупу локомотиворемонтного заводу містом, який днями ледь не відбувся.

Результат пошуку зображень за запитом "аеропорт івано франківськ"

 

Нагадаємо, під час проведення аукціону, де єдиним учасником викупу підприємства було наше місто, комісія раптово вирішила провести повторний конкурс і таким чином відхилила заявку Івано-Франківська. На це мер зреагував бурхливо, назвавши повторний конкурс планом олігархів, пише МІСТО.

Сьогодні на нараді Марцінків пояснив, що олігархи планували викупити завод за безцінь:

“Вони б і 10 мільйонів не дали за нього, натомість ми готові були придбати його за майже 34 мільйони”.

“Виріжуть його нахрен, заліза там на мільйони”, – розізлився мер.

І додав, що 22 серпня, коли буде оголошено повторний конкурс по викупу заводу, місто обов’язково братиме в ньому участь.

Дотично до теми мер згадав і про місцевий спиртзавод, який, як висловився, також не вважає збитковим.

“Розказують нам байки, а самі тим часом там крадуть мільярди. Маємо захищати людей, піднімати це питання. А нашим журналістам це не цікаво”, – обурився Марцінків.

Згадав очільник міста і про аеропорт Івано-Франківська.

“Ми готові боротися і за нього, бо вже забирають там міжнародну ліцензію і літаки з-за кордону не зможуть приземлятися у нас. Вже он Ryanair вижали з України, такі в них покращення”, – зрезюмував Марцінків, додавши, що “Буковель” також приватизували за безцінь.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Марцінків, 11 липня, 20:54
Тепер тут всьо моє
Відповісти

Гість, 11 липня, 21:05
Мозги би придбав собі
Відповісти

Гість, 11 липня, 22:04
навіщо йому той вошивий ЛРЗ, немає там нічого доброго, ремонту ще з часів срср не було, якихось кілька дуріків при посадах сидять, решта розбігається ... Який ідіот в ту ...йню буде гроші вкладати, певно, що поріжуть і добре зроблять.
Відповісти

Гість, 12 липня, 0:20
В ліки для мозгів троль вонюччий вклади. Мав б ти хоч трохи заробітку не був би тролем за копійки. Нах пішло звідси.
Відповісти

Гість, 11 липня, 22:45
Буковель збудували....а не приватизували...мер глибокий....спеціаліст )))))
Відповісти

Гість, 12 липня, 8:29
буковель на вкрадених землях оформлених по схемах Шевченка, коли той працював у землеустрої. Там копнути, то все незаконно.
Відповісти

Гість, 12 липня, 16:36
Без збудованої інфраструктури курорту ціна тим землям "0". Поляки землю під інвестоірв безкоштовно давали. А Буковель селянам Поляниці десятки тисяч доларів платив за докупівлю. Подивітся на села без Буковелю - скільки хоч виставляй ціну за ділянку чи будиок там - не купують. Схеми звичайно були у держави взяти шмат гір під курорт. Це безсумнівно. Інакше не буває. Але сам курорт - збудовано. Локомовтиремонтний теж на вкраденій ще комуністами землі стоїть...
Відповісти

Гість, 12 липня, 0:36
Тут погоджуюсь.
Відповісти

Гість, 12 липня, 0:21
Дитині своїй предложи у Сирію поїхати трупом з потретами ваших царів. Кусок гімна звідки в тебе гроші? Що ти можеш пропонувати, даун смішиш тут людей місцевих.
Відповісти

Гість, 11 липня, 23:01
Предложи это на расеи, они согласяться. Им что Чингизхан, что Сталин - сейчас на Путина и Роттенбергов моляться. Главное, чтоб водка и селедка была да разговоры о вставании с колен, да как расею весь мир боиться. Здесь русский мір, здесь Русью пахнет - писал Пушкин о вас, немытых и небритых.
Відповісти

Гість, 12 липня, 0:24
Росія цим дебілам нецікава. Вони думають що дуже розумні тролями тут в Україні. Але лише посміховисько.
Відповісти

Гість, 12 липня, 0:26
Справді варто подумати чи дешевше збудувати новий локомотиворемонтний чи купити цей за 34 млл. Чи вон окритично необхідно місту и можна укласти в щось прибутковіше гроші. Аєропорт інша справа.
Відповісти

Гість, 12 липня, 0:26
Аєропорт - це однозначно розвиток міста.
Відповісти

к Графу (Гість, 12 липня, 1:08, 12 липня, 1:33
А , ты , в Германии , говориш всем , что ты из украины родом , потому , что немцы холодно относятся к русским из-за Путина и криминалитета . И братец твой , который в Чикаго тоже любит похвалить украину и надеть вышыванку
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: