Прикарпатський нардеп Шевченко не захотів проголосувати за затримання і арешт Добкіна

Верховна Рада України розглянула питання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Михайла Добкіна.

Про це пишуть Версії з посиланням на СТИК.

Народні депутати підтримали всі три подання Генерального прокурора України про надання згоди на притягнення до відповідальності, на затримання та на обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (арешт) М.Добкіна, якого звинувачують у махінаціях із комунальними землями в час його мерства у місті Харкові.

Однак, не всі представники Прикарпаття у Верховній Раді були одностайними під час цих голосувань.

Якщо за надання згоди на притягнення до відповідальності проголосували шість мажоритарників з Івано-Франківщини та всі нардепи-прикарпатці, які обрані за списками партій, то при голосуваннях за надання згоди на затримання та арешт у декого виникли проблеми з натисканням на кнопки.

Зокрема, навпроти прізвищ обох братів-нардепів Олександра і Віктора Шевченків у протоколах засідання зазначено “Не голосував”.

Аналогічно з ними кнопку для голосування при вирішенні питаннь про затримання і арешт М.Добкіна не натис і Анатолій Матвієнко, якого називають “куратором” Івано-Франківщини від БПП.

До слова, фігуранти попередніх подань ГПУ (Є.Дейдей, О.Довгий, А.Лозовий, М.Поляков та Б.Розенблат) не дали жодного голосу під час сьогоднішніх голосувань по М.Добкіну.

Також, з невідомих причин лідер Радикальної партії Олег Ляшко “забув” проголосувати за затримання і арешт, а лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко взагалі не була присутня на засіданні.

 

Нагадаємо, що Рада дозволила арештувати нардепа-"регіонала" Добкіна

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 14 липня, 16:58
Та сученок на ХАБАТ працює, як він дасть проти Іудеїв голос!??? Коломойський і вся ця хуєта одного кажана рука... Де вуйкі??? Агов????
Відповісти

Гість, 14 липня, 17:15
Молодець ! Він знає, що робить і не втягується у олігархічні ігри! Якщо так, то всіх треба ставити у рівні умови, а не окремих в недоторканість знімати з усіх! Там практично чесних немає!
Відповісти

Гість, 14 липня, 17:25
Тарас шевченко дав би копняків саші що він фамілію позорит.виженіт з вру і більше не підпускайте йому подібних .укр переможе
Відповісти

Гість, 14 липня, 17:45
то що --хіба може людина голосувати проти собі подібних --шеф коломойський такий же добкін-чи людина яка привозить нам кароль полякову лободу 95 квартал є патріотом-НЕДУМАЮ і ось вам справжній шевченко і де бандерівські читання і де весь той патріотизм ДЕ.ДОРЕЧІ перед СВОБОДОЮ також інтересна картина-БО ПОДАТОК НА НЕРУХОМІСТЬ ОДИН ІЗ САМИХ ВЕЛИКИХ-і як з голодоморними податками бути тепер ---в україні-три обл мають першість-навіть ЛЬВІВ має менший ТАК що
Відповісти

Гість, 14 липня, 18:10
Хоч я і не прихильниця Шевченка, бо він повязаний з жидами але в даному випадку йому плюс за те що не прогнувся під диктатором алкоголіком Вальцманом. Схоже навіть у Верховній назріла потужна опозиція до бандита Порошенка
Відповісти

Гість, 14 липня, 18:32
по податку для СВОБОДИ потрібно терміново скликати РАДУ і____а це було б радикально-патріотично___і відмінити взагалі його а лишивши тільки для оподаткування великі маєтки ОСЬ ЦЕ БУВ БИ КРОК
Відповісти

Гість, 14 липня, 19:18
Срала Свобода на вас і ваші податки! А Шева молодець, підтримує і допомагає всім без виключення а не думає про неякісну бруківку чи асфальт , що зійшов з першим снігом в мета одна : вкрасти в здурити! Ура !
Відповісти

Гість, 14 липня, 20:37
цим неголосуванням Шевченко впав у очах нижче плынтуса. До чого тут "Вальцман" ы "розборки олагархыв"?... Добкина мало не те, що арештувати, а пыдвысити на сухый осицы... ВСЕ! Шевченки можуть забути про Ивано-Франкывськ...
Відповісти

Гість, 14 липня, 20:19
А міг би проголосувати за. Він піарщик...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: