У патрульній поліції відсторонили від роботи інспектора через ймовірне одержання хабара

Такий інцидент трапився 11 липня. Зараз інспектора відсторонено. Прокуратура здійснює перевірку. Проте підозра щодо хабара не оголошена, а лише виявлено факт передачі грошових коштів та документів старшому інспектору сектору безпеки дорожнього руху.

Результат пошуку зображень за запитом "хабар патрульному"

 

МІСТО писало, що УПП в м. Івано-Франківську спільно із працівниками Департаменту патрульної поліції виявили факт передачі грошових коштів та документів старшому інспектору сектору безпеки дорожнього руху. Дмитро Міхалець каже, що це не пов’язано зі службовою діяльністю інспектора.

МІСТУ стало відомо, що інспектор – екс-даівець, який з травня 2016 року переведений з ГУ НП в Івано-Франківській області до Управління патрульної поліції в м. Івано-Франківську. Переатестацію проходив в УПП. Свого часу в ГУ НП працював у ДАІ, а нині відповідає за безпеку і організацію дорожнього руху в УПП. Це громадянин 1982 року народження. За період роботи в ГУ НП заохочувався вісім разів, до дисциплінарної відповідальності притягався п`ять разів. За період роботи в патрульній поліції доган не мав.

 

Нагадаємо, що В Івано-Франківську затримали на хабарі колишнього працівника ДАІ, який перейшов працювати у патрульну поліцію - ЗМІ

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 14 липня, 18:25
Вони всі хабарники а відсторонили одного
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: