Сміття, яке ймовірно привезли до Івано-Франківська за вказівкою губернатора Львівщини Синютки, врешті прибрали з околиць міста (фотофакт)

Доручення голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука щодо вивезення з територій приміських сіл Хриплин та Микитинці незаконно завезеного зі Львова сміття виконано.

Результат пошуку зображень за запитом "сміття синютки"

 

Про це повідомив заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Андрій Пліхтяк, який побував на місці скидання 120-ти тонн відходів.

Андрій Пліхтяк наголосив, що завдяки розробленим облдержадміністрацією заходам, спільно з Івано-Франківською міською радою усі відходи, які були завезені з міста Львова у приміські села Хриплин та Микитинці на сьогоднішній день прибрані та перевезені на полігон ТПВ у с. Рибне.

«Обласна влада доклала максимум зусиль, щоб оперативно вирішити це проблемне питання, залучивши відповідні служби та підприємців», – підкреслив посадовець.

Облдержадміністрація й надалі буде здійснювати усі необхідні заходи щодо попередження незаконного завезення сміття на територію Івано-Франківщини.

На даний час правоохоронними органами проводяться оперативно-розшукові заходи з метою встановлення осіб, причетних до організації та незаконного викидання у населених пунктах області побутових відходів, інформує відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

IMG_8069_(1)_(1)_(1)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: