Прикарпатський нардеп пояснив, що його помічник просто не міг закупити нові двигуни до танків, бо ті вже не виробляються 27 років

Народний депутат з Прикарпаття Юрій Соловей написав у Фейсбуці пост на підтримку директора Львівського бронетанкового заводу, іванофранківця Романа Тимківа.

Результат пошуку зображень за запитом "роман тимків танки"

 

“25 грудня 2015 року, кінець бюджетного року, АТО! Хто працює в бюджетній сфері мене зрозуміє. В Міноборони, як і в інших бюджетних установ, з’являється вільний залишок.

Є два варіанти – відправити назад в бюджет 1 січня чи використати для армії. Приймають рішення – вирішують закупити двигуни (це не сємочки і не кока-кола на ринку), щоб встановити в подальшому на танки Т-72, щоб не пропали гроші. За 2 дні (!!!) знаходять двигуни, проводять закупівлю, гроші, які б пропали конвертовуються в 40 двигунів, переважна частина з яких до цього часу не на танках, а арештовані в рамках кримінального провадження, яке тягнеться з минулого року. Двигуни, які були законсервовані, оскільки 27 років не виробляються, єдиним виробником були заводи в Челябинську та Нижньому Тагілі, двигуни, які пройшли всі випробування, які підтвердили, що вони відповідають параметрам нових двигунів. Двигуни, частина з яких вже встановлені на танках, які знаходяться в АТО.

В результаті – 5 чоловік в СІЗО (в тому числі керівництво Центрального-бронетанкового управління Міноборони, а також керіництво Львівського бронетанкового) за те, що хотіли зробити для Держави. До речі, це той самий Львівський бронетанковий, керівництво якого за останні 2 роки забезпечило поставки для армії нових зразків сучасного озброєння, якими гордиться Україна – “ДОЗОР-Б”, БРЕМ “ЛЕВ”, а сьогодні злочинці.

А НАБУ – герої, які викрили злочинну схему нібито поставки нових двигунів (27 років не випускаються), нібито підмінивши старими, хоча експертиза підтвердила, що 39 двигунів відповідають параметрам нових двигунів.

Насправді, це – ніякі не герої. Це – прості, дешеві та ще й неосвідчені популісти. Як народний депутат, прекрасно розуміючи значимість кожного слова, особливо в сторону НАБУ в цьому пості – я це стверджую, знаючи, що до будь-якого народного депутата довіри в суспільстві сьогодні ноль. Популісти, які для того, щоб донести суспільству, що тільки вони в цій державі є тими, хто бореться за справедливість та аргументувати свої зарплати в 200 тисяч гривень готові переступати через долі людей та інтереси держави. Але навіть якщо не буде жодної людини, яка мене підтримає”, -вважає Соловей.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 16 липня, 16:10
Схоже на правду. Де взяти нові двигуни для танків старої моделі? Все зясується чи гроші дійсно пішли на закупівлю чи вкрадені.
Відповісти

Гість, 16 липня, 17:38
Соловей дупу рве, захищаючи свого подєльніка. Двигуни прийшли в АТО і зразу на ремонт відправили, бо не працювали. На заводі ці двигуни взагалі не пройшли жодного обслуговування, їх тільки пофарбували ззовні. Тимків вже у Франківську відзначився, коли кинув півміста на гроші. А Соловей його прикриває у цих брудних справах.
Відповісти

Гість, 16 липня, 20:38
Головне що провели їх по ціні нових
Відповісти

Гість, 16 липня, 21:29
Куди ділись вкрадені гроші - той і винуватий.
Відповісти

Гість, 16 липня, 23:10
соловей соловью око не виклює
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: