МЗС застерігає українців від російських провокацій з громадянством

У МЗС України вважають схвалення Росією закону, яким спрощується набуття українцями громадянства РФ, свідченням повної зневаги держави-агресора до міжнародного права

Результат пошуку зображень за запитом "паспорт рф"

 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Російська влада взяла на себе повноваження визначати порядок виходу з громадянства іноземної держави, що є виключною прерогативою національного законодавства держави відповідного громадянства", - йдеться у заяві.

МЗС наголошує, що відмова від громадянства України у формі направлення нотаріально засвідченої заяви є нікчемною за своєю суттю та змістом. Згідно з чинним законодавством України, єдиним документом, який засвідчує факт припинення громадянства України як шляхом виходу з нього, так і його втрати, є відповідний указ президента.

"Розцінюємо такий крок держави-агресора як продовження правової дискримінації та утисків прав громадян України, які в силу різних обставин живуть або працюють на території Росії, а також на окупованій території України. У цьому зв’язку закликаємо громадян України не піддаватися на подібні провокації та вкотре застерігаємо від здійснення поїздок до Росії", - додали у МЗС.

  • Нагадаємо, в Росії вирішили ввести публічну відмову від громадянства України для тих, хто бажає стати громадянином Росії. 
  • Крім того, цей законопроект спрощує отримання російського громадянства для українців. 
  • 31 липня президент Росії Володимир Путін підписав закон про спрощений порядок надання російського громадянства українцям.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: