На Долинщині провели інформаційно-просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

При виїзді на заробітки за кордон українцям слід бути вкрай обережними, адже, на жаль, торгівля людьми залишається актуальною проблемою сучасності. Про це жителям Долинського району розповіли під час тематичної акції, організованої районним центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді спільно з центром зайнятості.

«Торгівля людьми, на жаль, залишається такою ж прибутковою справою для  безчесних людей, як і торгівля наркотиками. А для того, щоби уберегтися від цього лиха, слід знати правила безпеки, про які ми б і хотіли розповісти краянам», – розповіла директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Яремій.

«Щоби уникнути цього соціального лиха при працевлаштуванні за кордоном слід користуватися надійними агентствами, перевіряти інформацію. Часто в людей забирають документи, мовляв, для оформлення, отож слід мати електронні копії документів. Також для спілкування із рідними варто придумати певне кодове слово, яке б могло вказати про проблему, бо часом трапляється так, що роботодавці контролюють і дзвінки додому», – такі поради надавали організатори перехожим.

Цього дня на площі біля центру зайнятості було  роздано близько 200 екземплярів інформаційно-просвітницьких матеріалів з питань торгівлі людьми, безпечної міграції, соціальної допомоги постраждалим. Також доведено до відома номери телефонів «гарячих» ліній та ліній довіри.

Додамо, що захід проведено з метою формування свідомого ставлення до міграційних намірів та мінімізації вірогідності потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: