Мешканцям Драгомирчан вдалося подолати корупцію у своїй сільській раді

 31 липня, під час позачергової сесії сільської ради у Драгомирчанах депутати проголосували за скасування змін цільового призначення трьох гектарів землі біля церкви. З цієї нагоди драгомирчанці співали та пили шампанське.

 

Земельні ділянки повернулись у власність громади Драгомирчан. Дорогу розблокували. Громада відсвяткувала перемогу виконанням пісень, гімну України та шампанським. Також війт Степан Дем’янів попросив у драгомирчанців вибачення.

Нагадаємо, на позачерговій сесії були присутні 7 лепутатів, сільський голова та близько 650 селян. Генеральний план села передбачає, що цю площу мають використати під будівництво школи й дитсадка. Однак раніше на закритій сесії депутати своїм рішенням віддали землю у приватне користування – і самим депутатам, і представникам поліції.

ВІДЕО: ГК

 

Нагадаємо, що У Драгомирчанах четвертий день блокують дорогу на Яремче

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 01 серпня, 13:25
Подолати корупцію вдасться тоді, коли проведуть перевибори в Тисменицькому районі до об'єднаних громад, тобто 10-15 громад і один голова ОТГ, а то маючи шаленні кошти на рахунках рад голови збираються і вирішують як не об'єднатися залучаючи і своїх підлеглих, в це вже робота для правоохоронців, бо вони наоборот мають підтримувати ОТГ ! ! ! Але нізащо не відповідати їх влаштовує, тому і т розказують людям як їм буде зле при ОТГ ...
Відповісти

Гість, 01 серпня, 13:29
Те саме треба зробити в приміських селах Івано-Франківська! Земля вся пішла наліво, гроші/ в кишені керівників сільрад !
Відповісти

Гість, 01 серпня, 17:54
А який підор голова крихівецькоі' сільради...
Відповісти

Ггостья, 01 серпня, 20:52
Оце так дають, чому зразу не відмінили рішення, чому мільйони водіїв і пасажирів постраждали, чому саботують уже стільки років перевибори в ОТГ, чому, чому, чому ? Пора в Тисменицькому районі місцевих царьків зобов'язати провести вибори в ОТГ і то негайно, нехай не тримаються за свої крісла, а ні то ввести пряме президентське правління .
Відповісти

Гість, 02 серпня, 9:45
А який підор голова крихівецькоі' сільради...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: