Відбулось засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

28 липня 2017 року під головуванням заступника міського голови Богдана Білика відбулось чергове засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Матеріали на засідання комісії підготовлені управлінням праці Івано-Франківської міської ради (Н.Дмитраш).

В роботі комісії взяли участь керівники та спеціалісти управління праці, Державної податкової інспекції, управління ПФУ в м. Івано-Франківську, управління Держпраці в області, управління економічного та інтеграційного розвитку, міського відділу ДВС, відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції, департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, фінансового управління, управління земельних відносин Департаменту комунальних ресурсів.

На комісії був заслуханий звіт арбітражного керуючого ВАТ “Пресмаш” про проведену роботу щодо погашення заборгованості. Крім того, заслуховувались керівники підприємств, на яких обліковується заборгованість перед бюджетом управління ПФУ та ДПІ у м. Івано-Франківську. 

Члени комісії проаналізували стан справ по кожному підприємству, керівники яких були запрошені на засідання комісії. Були дані відповідні доручення та рекомендації щодо вжиття невідкладних заходів для якнайшвидшого погашення заборгованості з виплати заробітної плати, зі сплати податкових боргів, страхових внесків, єдиного соціального внеску та ін.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: