В Україні хочуть відновити абонплату за газ

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг розгляне питання переходу українців на абонентську плату за розподіл газу.

Про це йдеться в порядку денному Національної комісії, яке має відбутися четвертого серпня.

До порядку денного засідання включено одне питання – "Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП щодо додаткового захисту прав споживачів і переходу до принципу замовленої потужності".

Кожен споживач повинен щомісячно платити за розподіл газу фіксовану суму. Така сума залежить від максимальної пропускної здатності його лічильника, незалежно від обсягів споживання. До ціни газу вже не буде входити вартість транспортування і розподілу.

НКРЕКП 28 березня 2017 року вирішила ввести в дію абонплату за розподіл газу. Втім, пізніше комісія повідомила, що має намір відстрочити введення абонентської плати за користування газовою інфраструктурою як мінімум на 3 місяці.

До слова, українцям почали поступово деталізувати платежі за послуги газопостачання. Тепер сам газ і його розподіл – різні речі, за які і жителі України будуть платити окремо.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 01 серпня, 17:08
Хотіти можна а робити потрібно відповідно закону і народ тут має сказати слово бо нам ще непояснили про величину податку на нерухоме майно і позицію влади
Відповісти

Гість, 01 серпня, 17:18
Введуть абонплату адже це вимога МВФ без неї нам траншу не видадуть і спеціально час обрали коли ляшківці всі на морях по Таїландах відпочивають...
Відповісти

Гість, 01 серпня, 19:09
А де той гарант, що обісцяв ЖИТИ ПО НОВОМУ,хіба це ця обіцянка? ганьба йому,люди думайте кого вибираєте- олігархівне вибирайте НІКОЛИ,бо вони лише думають про свій бізнес
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: