Відбулася нарада щодо проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої

Як раніше анонсувалося, 5-6 серпня в селі Крилос Галицього району відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, яку очолить Глава і Отець УГКЦ, Блаженніший Святослав (Шевчук). Організацію її проведення та підготовку обговорили сьогодні під час наради під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка.

Участь у розмові взяли начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, начальник управління інформаційної діяльності ОДА Володимир Джигіта, представники правоохоронних органів, управління ДСНС та Держпродспоживслужби.

Присутні обговорили належну організацію руху автотранспорту під час Прощі, забезпечення охорони громадського порядку та супровід піших колон прочан. Як зазначалося, з метою уникнення казусних ситуацій, буде працювати оперативний штаб.

Також під час наради йшлося про дотримання санітарно-епідеміологічних норм. Зазначалося, що уже проведено відповідні експертизи щодо якості питної води у селі Крилос.

Важливо, що піші колони прочан супроводжуватимуть карети швидкої медичної допомоги. ФАПи в населених пунктах на шляху руху прочан будуть забезпечені необхідними медикаментами.

Пропонуємо план-схему розташування прочан та основних комунікацій. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: