В душовій басейну ІФНТУНГу 15-річний підліток зґвалтував четвертокласника

На території Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в суботу, 29 липня, був зґвалтований 11-річний хлопчик.

Результат пошуку зображень за запитом "згвалтували хлопчика"

 

Про це “Обозревателю” стало відомо з власних джерел.

Івано-Франківськ

В університетському басейні займаються дитячі групи з плавання.

Гвалтівник підстеріг дитину в душовій та поглумився над нею.

Підозрюваний, за інформацією джерела, вже затриманий – ним виявився 15-річний підліток.

басейн університету

Басейн ІФНТУНГ. Фото: edu.ua

Поліція зареєструвала кримінальне провадження за ч.3 ст. 153 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої особи або яке спричинило особливо тяжкі наслідки).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 10 до 15 років. Варто зазначити, що відповідальність за такого роду злочини настає з 14 років.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 02 серпня, 6:58
Тільки кастрація таких осіб.1787
Відповісти

Гість, 02 серпня, 7:29
100% підтримую. це повна жесть
Відповісти

Гість, 02 серпня, 7:53
Дерьмо - це ти москалю. Вас скоро всіх в такий спосіб відтарабанимо.
Відповісти

Гість, 02 серпня, 15:02
Ади як москаль всрався. Диви що пише. Москал - московький кал, тобто гамно. Пішов нахер.
Відповісти

Гість, 02 серпня, 9:01
+
Відповісти

Гість, 02 серпня, 13:22
Тобто ? Якби не " обозреватель" ми б не взнали цієї історії? Журналісти ,а де відео затримання гвалтівника? Тай взагалі хто він? Виложіть фото батьків, вчителя,тренера,колег його.А де зараз знаходиться цей виродок?
Відповісти

Гість, 02 серпня, 13:39
Цего 15тирічного виродка посадити в буцигарню.З батьками зробити те саме.Бо їхній виродок непотріб і відповідальні вани за него.А в буцигарні піде по руках і там його замордують.Напишіть хто ця сволоч,то він до суду не дотягне.Щоб воно здохло.
Відповісти

Гість, 02 серпня, 13:41
Замовчіть усі!!!Не ковиряцте те що болить!!У потерпілого і кривдника є батьки хай вони вирішують!Усі у кого є діти мають це розуміти бо можуть опинитися самі на одній чи другій стороні!Тому мовчіть, бо дітям треба жити, а ваша сенсація може покривджена ще більше!!
Відповісти

Гість, 02 серпня, 14:06
От скотина,Воно ще вказівки дає що коли і кому робити.Бачте,вже пише щоб мовчали.То треба на весь світ кричати,бо больить,коли гвалтє твою дитину виблядок,якого зробили випадково і не вчасно.Цего малого збчочинця відпиздити добряче,пуцирину відірвати в писок запхати і разом з батьками недоумками по місту волочити.Зло має бути жорстоко наказане.Ніхно намає права знущатись над дитиною.А якщо захотілосю довбойобу малолітньюму такої розваги,то нехай зі своїм татом робе цю справу вдвох вдома.
Відповісти

Гість, 02 серпня, 16:20
А мовчати чому? Злочин стався в суботу,а в новинах опублікували через пару днів,чому так? Про тяжко пораненого підприємця майже онлайн трансляція.Звичайно не треба персональні дані хлопчика вказувати,але фото батьків урода,його самого можна викласти.
Відповісти

Гість, 02 серпня, 21:29
Жах, напишіть адресу проживання цього урода!!! Таким не місце в НАШОМУ МІСТІ
Відповісти

Гість, 06 серпня, 22:52
Тупий пацик попутав реал з віртуалом... думав, що можна накапостити а потім "удалить"... карочє, "пісєц котенку, больше сратье не будет"!!!
Відповісти