Прикарпатців просять допомогти відновити позашляховик для бійців на передовій (фото)

Франківців просять допомогти відновити старенький позашляховик, який передадуть для потреб військових в зоні бойових дій на сході України.

Повідомлення з проханням про допомогу розмістив у мережі Facebook колишній боєць 34 ОМПБ 57 бригади Олексій Строєв, додавши фото старенької “Ниви”:

“Є ось така “бібіка”, яку моїм побратимам люб’язно віддадуть.
Але вона простояла останні 5 років під гаражиком і технічний стан її викликає сльози…”, – написав Олексій.

Він також додав список потреб:

1. Треба СТО, де її оглянуть і винесуть вердикт.

2. Допомоги в її буксируванні на СТО.

3. Заміна коліс.

4. Придбати запчастини та оплатити роботу СТО.

“Щиро прошу допомогти перетворити “бібіку” на справжнього бойового коника! Адже “НИВА” це мікро-джип! І вона ще попрацює для перемоги!”, – пише учасник українсько-російської війни.

Контакт – через повідомляння у Fb або за тел. +380994690484.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 01 серпня, 22:04
металобрухт який нікому не потрібний , і щоб зробити його ходовим треба вкласти страшні тисячі , день-два на фронті - і цій розвалюсі буде гаплець. Порошенко забезпечив автопарк військових технікою власносних заводів , навіщо весь цей цирк з пошуком старого дрантя, ремонту, ксьонзів з освятченням і мерів і які хрестяться перед камерами ?
Відповісти

Гість, 02 серпня, 0:26
Ця Нива вже нічого не коштує. Не позортесь!!!!!!!! Краще підірвіть цю Ниву тут на місці. Навіщо везти цю машину так далеко ,щоб її все ж таки там підірвали.
Відповісти

СТО, 02 серпня, 1:19
здайте її на жигулівський шрот, кузов в металобрухт.Ніхто таке старе гівно на СТО не ремонтує, то дуже дорого. І не факт, що після ремонту вона буде їздити.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: