Франківській журналістці Оксані Кваснишин призначили четверту хіміотерапію – родина просить допомогти

 Відома прикарпатська журналістка Оксана Кваснишин, продовжує боротися із хворобою.

«Шкода, що не придумали чарівну пігулку – випив і здоровий», – написав на своїй сторінці у Facebook чоловік Оксани Володимир Говера.

Їй зробили операцію, і зараз необхідні гроші для проходження хіміотерапії, пише Репортер.

“Ми змушені продовжувати збір коштів, – написав Володимир. – Попереду ще як прогнозують лікарі мінімум дві хімії – все залежить від результатів аналізів та рішення консиліуму онкологів”.

“В даний момент погасили заборгованість і вдалося назбирати на хіміотерапію. Це тільки завдяки всім вам! Величезне спасибі!”

Реквізити для допомоги:
– гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 Говера Володимир Антонович – чоловік Оксани Кваснишин
– Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Ukraine, Ivano-Frankivsk (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera

Онлайн сервіси для збору коштів GoFundMe та YouCaring
PayPal okrasulya28@gmail.com – Oksana Krasulya (з позначкою “на лікування Оксани Кваснишин”)”.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 серпня, 11:22
В онкодиспансері лежить сотні пацієнтів, яким також роблять операції і вони приймають 6-7 курсів хіміотерапії. Але лише одиниці з них просять зібрати кошти на своє лікування, використовуючи своє їм’я. Та сама біда спіткала мою сестру два роки тому. Довготривале лікування, операція, шість курсів хіміотерапії - лікувалися, виходячи з власних можливостей. Занадто дорогих ліків не купували, заміняли їх дешевшими аналогами. Грошей ні в кого не просили. Затиснули зуби і виходили з ситуації самотужки. А тут скільки галасу... Не знаю як до цього ставитись. Гадаю, родина повинна би сама піднатужитись, а не клянчити на всіх каналах і у всіх відомих- невідомих, можливо набагато бідніших за них людей.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: