Порошенко вніс зміни у держбюджет: пояснив, на що підуть гроші (відео)

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає внесення змін до державного бюджету на 2017-й рік.

Як інформує прес-служба глави держави, значна частина коштів від перевиконання бюджету буде скерована на підтримку соціально вразливих верств населення та низки пріоритетних програм.

Ключові напрями використання цих грошей є надзвичайно важливими. Першими, хто повинен отримати кошти від перевиконання бюджету, – це найбідніші верстви населення. Мається на увазі люди, які отримують субсидії. Ми повинні забезпечити, щоб у повному обсязі їх витрати були профінансовані,
– цитує Порошенка його прес-служба.

Він каже, що має пропозиції щодо заохочення одержувачів субсидій, які економлять енергоресурси заради впровадження енергозберігаючих технологій в своїх оселях.

За словами Порошенка, успішною є експериментальна програма, в рамках якої перевиконання надходжень від митних зборів скеровується на будівництво доріг в областях.

Тепер додатково до коштів, передбачених держбюджетом на будівництво і реконструкцію доріг, використано понад 16 мільярдів гривень.

Ще одним вагомим напрямком, який буде профінансований завдяки змінам до держбюджету, Порошенко назвав фінансування медицини на селі.

Депутати прислухалися до моїх пропозицій і виділили 4 мільярди гривень для розвитку сільської медицини,
– зазначив Президент.

Порошенко зазначив, що значна частина надходжень до держбюджету надійшла за рахунок спецфонду та конфіскату, який надійшов зусиллями Генеральної прокуратури.

13 липня депутат Верховної Ради України підтримала законопроект про зміни до державного бюджету України на 2017 рік.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 серпня, 10:52
испанские виллы президента и его друзей. Президент Украины Петр Порошенко имеет виллу на юге Испании. Впрочем, украинцы о ней ничего не знают. Президент ее никогда не вносил в свою декларацию, сообщает программа «СХЕМИ» проекта Радио Свобода. Дело в том, что вилла оформлена на его испанский фирму. Поэтому и декларировать ее как собственную недвижимость президент не считает нужным. Он указал в декларации только фирму, на которую эта вилла записана. Но разве это даст простому гражданину хоть какое-то представление о том, что у президента, оказывается, есть частная резиденция на Средиземном море? А сколько еще такого имущества - вилл, яхт, самолетов других чиновников скрывается за фирмами, сами названия которых украинцам ни о чем не скажут? Несмотря на такую таинственность, «Схемы» нашли виллу президента Порошенко в Испании. А также виллы его близких соратников - депутата Игоря Кононенко и заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского. Это история не о коррупции. Эта история - о непрозрачности власти. https://antikor.com.ua/articles/182615-amigos_ispanskie_villy_prezidenta_i_ego_druzej
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: