На Верховинщині відбудеться проща на полонині Ґаджина

6 серпня в День пам'яті Боголюбивих страстотерпців князів-мучеників Бориса і Гліба, відбудеться Третя Всеукраїнська проща до місця з’явлення Матері Божої біля Довбушевої криниці на полонині Ґаджина у Чорногорі.

«Запрошуємо всіх охочих взяти участь у цьому духовно-культурному християнському дійстві на святому місці Українських Карпат. Вшануймо Матір Божу та Святиню Гуцульщини і посприяймо, щоб до Всеукраїнської прощі долучилися наші духовні друзі з усіх теренів», - йдеться у повідомленні Верховинської районної ради.

Збір прочан: 6 серпня 2017 року в селі Бистрець Верховинського району Івано-Франківської області біля початку сходження на полонину Ґаджина о 09.00 год. Початок Божественної літургії: об 12 год. 00 хв. на місці з’явлення Пречистої Діви Марії – біля Довбушевої криниці на полонині Ґаджина.

Автобус з бажаючими взяти участь у прощі відправлятиметься з селища Верховини, від адмінбудинку районної ради, до с. Бистрець о 7.30 год.   


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гостья, 02 серпня, 21:31
Цікаво, сьогодні появилась стаття про те, що священник вкрав 700-тисяч, і чомусь цензура забрала цю статтю, цікаво чому б це. А тому, що всі ці прощі, поїздки за кордон молитися , це все на заробляння коштів. . А ще створюють групи в скайпах, фейсбуках, вайберах, розсилають смс, зомбуючи людей, а передачі в програмі "гроші" про священників показують їхню сутність . Люди добрі модіться, тратьте гроші на себе і свої сім'ї , утримуйте церкви в скромності, бо даючи такі пожертви Ви грішите, і їдьте сім'ями відпочивати, проводити час з дітьми, онуками, близькими, а то ...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: