Суд відправив стрільця-"Диру" до СІЗО

У середу, 02 серпня 2017 року, до Івано-Франківського міського суду для визначення міри запобіжного заходу було доставлено жителя міста Івано-Франківська, 1986 року народження, раніше судимого, якого підозрюють у вчинені злочину передбаченого ч. 2 ст. 15, п.7. ч.2 ст.115 КК України (закінчений  замах на умисне вбивство з хуліганських мотивів )

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/dereshhuk-sud-06150.jpg

Судом було встановлено, що підозрюваний, у понеділок 31 липня, перебуваючи в Івано-Франківську по вулиці Шеремети, з хуліганських мотивів,  маючи умисел на незаконне протиправне позбавлення життя потерпілого, на ґрунті раніше виниклих неприязних стосунків тримаючи у руці вогнепальну зброю невстановленого зразка, підбіг до автомобіля марки  «Audi A6» та умисно провів шість цілеспрямованих пострілів в потерпілого, чим спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді вогнепального поранення грудної клітки зліва та лівого плеча.
У вечері того ж дня підозрюваного було затримано, та вручено повідомлення про підозру.
Під час судового засідання, судом було розглянуто надані докази та матеріали справи, а також заслухано думки сторін.
Оцінивши доводи сторін, Івано-Франківський міський суд ухвалив застосувати до підозрюваного, 1986 року народження, раніше судимого, міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Оскільки злочин, який йому інкримінують, носить насильницький характер,  то альтернативного запобіжного заходу, у вигляді грошової застави, судом не визначалось.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 03 серпня, 1:20
Дира нівчому не винен.понять и простить.червонця на нари.
Відповісти

Гість, 03 серпня, 7:35
Дира поступив по пацанячі, не злякався і посеред міста пішов вальнути кривдника. Під час білого дня. Ви всі сикуни і ще щось проти нього смердите. Ніхто би з вас не зміг так свою гідність захистити. А Червонець відразу до ментів побіг. Зсучився. Був би мужик то і вирішив питання сам по понятях. А він сиканув. Дира міг би стати смотрящім Івано Франківська за цей мужній вчинок
Відповісти

Гість, 03 серпня, 12:48
А ти пенсіонера бачив:) теж бугай,і не прийшов сам в ще двох захопив, і не сидиться дідулі на пенсіі спокійно.
Відповісти

Гість, 03 серпня, 7:53
Мало хто міг би залупнутися проти червонця. Чуваку респект
Відповісти

Гість, 03 серпня, 10:36
Та це жесть якась, авторітети ідіть стріляйтесь десь в полі, нема чого при людях відкривати вогонь із вогнепальної зброї! Про те що хтось "лєвий" може постраждати вам чомусь насрати. Шкода що один одного не перебили. На дві одиниці авторитетного бидла стало б менше.
Відповісти

Гість, 03 серпня, 10:40
пацан к успеху шел.....
Відповісти

Гість, 03 серпня, 11:58
Дорога поліція, чому не лапають його співучасників? Водія машини, наприклад.
Відповісти

Гість, 03 серпня, 17:23
Таксиста? Тебе дебіла ЗЛАПАТИ треба
Відповісти

Гість, 03 серпня, 19:57
І тебе!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: