В курортному Яремче поліція організувала незаконну облаву на автомобілі на іноземній реєстрації (відео)

Про такі дії поліції Яремче повідомив ‎Sergij Petrov‎ в спільноті Чисте Яремче.

 

Результат пошуку зображень за запитом "ДАІ збирає гроші"

5.08.2017. Євробляхи. Стопконтроль. Суботній вечір у Яремчі, багато людей приїхали відпочити на своїх автомобілях і тут , скориставшись моментом, в поліції вирішили… Або, підозрюю, що таким чином, той хто дав розпорядження зупиняти авта, свідомо хоче збурити громадськість та підставити поліцію м. Яремче. Далі дивіться на відео, – пише Sergij Petrov‎.

Правила зупинки автомобіля прописані в стаття 35 Закону «Про національну поліцію». Поліцейський зобов’язаний вказати конкретну причину зупинки автомобіля, з детальним описом підстави зупинки. 

1) порушення водієм правил дорожнього руху;
2) якщо є очевидні ознаки, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу;
3) якщо є інформація, що свідчить про причетність водія або пасажирів транспортного засобу до учинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення або якщо є інформація, що свідчить про те, що транспортний засіб чи вантаж можуть бути об’єктом чи знаряддям учинення ДТП, кримінального чи адміністративного правопорушення;
4) якщо транспортний засіб перебуває в розшуку;
5) якщо необхідно здійснити опитування водія чи пасажирів про обставини вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути;
6) якщо необхідно залучити водія транспортного засобу до надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або поліцейським або як свідка під час оформлення протоколів про адміністративні правопорушення чи матеріалів дорожньо-транспортних пригод;
7) якщо уповноважений орган державної влади прийняв рішення про обмеження чи заборону руху;
8) якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху;
9) порушення порядку визначення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

Закон також передбачає, що на вимогу водія чи іншого громадянина поліцейський зобов’язаний назвати своє прізвище, посаду, спеціальне звання та пред’явити службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з викладеною в ньому інформацією, не випускаючи його з рук.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 06 серпня, 22:12
Все вірно. Такі облави потрібно проводити цілодобово і в кожному місті. Їздять як хочеш на тих номерах. Задовбали.
Відповісти

Гість, 07 серпня, 10:44
Вірно смердит від тебе псом.серед них є роман пилипяк якого вигнали з міліції за розбиту чужу машину а він знов є так ось за короткий час стояння на дорозі він має великий статок де перевірка чи все законно.(начальники)зробіть так щоб прості люди могли купити дешеві машини законно негайно.
Відповісти

Гість, 07 серпня, 6:52
А можна зробити, як в Східній Європі - заплатив 200 євро і машину розмитнив, але кому ж тоді буде купувати дорожесні хюндаї чи кіа, складені у нас убогі вази чи деу? А це все непогані гроші для влади, яка і лобіює високі мита на ввезення б/в авто. Тому не чекайте на послаблення, про вас ніхто думати не збирається.
Відповісти

Гість, 07 серпня, 7:37
Скинь адресу, де за 200 Є можна розмитнити мерса або лєкса 3 річного?
Відповісти

Гість, 07 серпня, 9:11
Де ти в нас на дорогах бачив 3-річні лексуси на бляхах?
Відповісти

Гість, 07 серпня, 9:04
Болгарія завалена дешевими євромобілями. Їх там навіть не ремонтують - поїздив - і викинув.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: