Рятувальники пильнують безпеку прикарпатців, які приходять відпочивати біля водойм

Рятувальники пильнують безпеку прикарпатців, які приходять відпочивати біля водойм

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері не допущено до купання 2 громадян, які заплили за заборонні знаки. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах. Зафіксовано порушення Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах 10 громадянам, під час експлуатації прокатних плавзасобів (переміщення громадян на катамаранах та в човні під час їх руху). З відпочиваючими громадянами проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до купання в небезпечному місці 2 громадян. З ними проведено профілактичну бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до купання в небезпечному місці 5 громадян. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах, інформують в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: