В ОДА проголосували за внесення змін у перспективні плани двох ОТГ області

Під керівництвом заступників голів облдержадміністрації та облради Богдана Кобилянського та Сергія Басараба відбулося засідання регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування території громад області.

Присутні обговорили пропозицію внесення змін до перспективного плану в частині вилучення зі складу Солотвинської ОТГ Богородчанського району Дзвиняцької, Космацької, Міжгірської, Росільнянської сільських рад. Як наслідок, було запропоновано утворити окрему Дзвиняцької ОТГ Богородчанського району із центром у с. Дзвиняч. Члени регіональної робочої групи підтримали дане рішення одноголосно.

Опісля присутні заслухали інформацію про ситуацію, яка склалася у Тисменичанській ОТГ. Зокрема,  йшлося про внесення змін до перспективного плану в частині перенесення адміністративного центру Тисменичанської ОТГ Надвірнянського району із с. Тисменичани у с. Перерісль та утворення Переріслянської ОТГ з центром у с. Перерісль, до складу якої увійшли би Переріслянська, Волосівська, Гаврилівська, Фитьківська сільські ради. Позитивне рішення з цього приводу було прийнято одноголосно. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: