У Вигоді укріплять берег Свічі

Івано-Франківським обласним управлінням водних ресурсів розпочато будівництво кріплення берега на р. Свіча в селищі Вигода Долинського району.

У результаті проходження повеней та паводків за останні роки пройшов розмив правого берега ріки, утворилося подвійне русло з островом посередині. Дана ситуація спричинила утворення бистротоків, що призвело до руйнування берегів і в результаті земель житлового фонду. Також існує загроза руйнування примикання моста існуючої вузькоколійки до берегової лінії.

Згідно робочого проекту буде закріплено правий берег ріки на найбільш аварійній ділянці, влаштування тимчасової перемички, з метою не допустити подальшого руйнування правого берега ріки та захистити опори моста від розмиву.

Для збільшення пропускної здатності русла і проведення берегоукріплюючих робіт на даний період проводиться розчистка русла та влаштування перемички.

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного управління водних ресурсівЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: