Косівчанам роз’яснювали наслідки «тіньової» зайнятості

Днями працівники Косівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели черговий флешмоб «Легалізація заробітної плати».

Захід проходив у центральній частині Косова, а його учасники привертали увагу перехожих до проблем неофіційного працевлаштування та виплати заробітної плати «в конвертах».

Не секрет, що проблема виплати легальної заробітної плати й надалі залишається актуальною. Тому вкотре жителям та гостям районного центру надано роз’яснення щодо страхового стажу, легального працевлаштування, одержання заробітної плати не менше встановленого законодавством мінімального розміру (на сьогоднішній день 3200 грн) з відповідною сплатою податків та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яке є запорукою соціальних виплат в майбутньому. Флешмоб як метод інформаційно-роз’яснювальної роботи, на переконання пенсійників, дозволяє продемонструвати ставлення до проблеми нелегального працевлаштування та у доступній формі поінформувати людей про недоліки отримання заробітної плати «в конвертах».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: