Прикарпатці за півроку спрямували 148 млн гривень на підтримку воїнів АТО

 За січень-липень 2017 року платники податків Івано-Франківської області сплатили до зведеного бюджету 5 млрд 43,9 млн гривень податків і зборів.

Результат пошуку зображень за запитом "військовий збір"

 

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, пише WestNews. Із цих коштів місцеві бюджети отримали сукупно 2 млрд 271,7 млн гривень. У розрізі основних платежів до зведеного бюджету надійшло 1 млрд 874 млн гривень ПДФО (податку на доходи фізичних осіб). Забезпечено приріст до відповідного періоду 2016 року рентної плати за користування надрами, якої сплачено 1 млрд 186,5 млн гривень. ПДВ (податку на додану вартість) надійшло до бюджету 689,3 млн гривень.

Також від початку року до місцевого бюджету сплачено 262,4  млн гривень єдиного податку суб’єктами господарювання області, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Прибутки підприємств області були оподатковані на суму 193,9 млн гривень. На оздоровлення довкілля надійшло майже 179,9 млн гривень, що на 47,9 млн гривень перевищує минулорічні показники.

Ну і 101,5 млн гривень склав акцизний податок, з якого 100,6 млн гривень – це акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, який зараховується до місцевого бюджету.

А на підтримку української армії платники податків Івано-Франківщини спрямували 148 млн гривень військового збору за січень-липень цього року.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: