Франківчанка не змогла потрапити до Європи по «безвізу» через халатність працівників авіакомпанії Коломойського

Нещодавно мешканка Івано-Франківська потрапила у незручну ситуацію, пов`язану з перельотом через безвіз.

Результат пошуку зображень за запитом "мау"

 

Як розповіла журналістові “Галицького Кореспонденту” Богдана Шелефонтюк, її не попередили у касі аеропорту про необхідність наявності зворотного квитка, а потім – не дозволили пройти реєстрацію:

“Я придбала квиток  за маршрутом Івано- Франківськ- Валенсія. Коли я прибула в аеропорт у день вильоту, мені відмовили у реєстрації у зв’язку з тим, що у мене не було звогорного квитка, оскільки я планувала повертатися назад машиною. Тиждень перед вильотом я уточнила у касі аеропорта інформацію, чи мені щось ще потрібноі чи не виникне проблем, оскільки я придбала квиток через інтернет. Мене запевнили , що все у мене буде гаразд. Не зважаючи на все це, мені було відмовлено у проходженні реєстрації”, – обурюється франківанка.

Жінка самотужки поцікавилася і вияснила у колл-центрі МАУ і у прикордонній службі України , що ні одна, ні інша інстанція зворотного квитка не вимагають, та чомусь їх вимагають при реєстрації в Івано-Франківському аеропорту.

У коментарі журналісту представник авіакомпанії МАУ зазначив, що компанія гарантує можливість перельоту при купівлі квитка, якщо на нього вказані вірні дані, що збігаються з паспортними.

Отже, якщо не пускають на борт, то, очевидно, не пускає Прикордонна Служба України. А вже у розмові з представником відділу організації перевезень Івано-Франківського аеропорту стало відомо, що наявність зворотнього квитка – обов`язкова вимога, яка ще й тягне за собою великий штраф:

“Це є правила безвізу: при посадці обов`язково має бути зворотній квиток. Без зворотного квитка ми не допускаємо до посадки, бо загрожує штраф сім з половиною тисяч євро”, – розповіли в аеропорту.

“Галицький кореспондент” зауважує: наявність зворотного квитка справді потрібна при туризмі чи приватних поїздках (якщо подорожуєте автомобілем, це не обов’язково). Цю інформацію можна довідатися в інтернеті, і її мали б повідомити в аеропорту у довідці.

Тож, щоб мандрівка принесла Вам лише позитивні емоції, уважно дізнавайтеся всі правила подорожі та перевіряйте наявність необхідних документів.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 10 серпня, 17:46
А яка вина компанії? Пишете, так щоб писати...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: