Стало відому, за яку земельну ділянку вимагав хабара затриманий вчора в Івано-Франківську арбітражний керуючий

Вчора в обід, 9 серпня, в центральній частині міста працівники прокуратури затримали на хабарі арбітражного керуючого, який здійснював ліквідацію одного з міських комунальних підприємств-банкрутів.
news-image: Арбітражний керуючий, який попався на хабарі, хотів винагороду за передачу в оренду ділянки на Макогона
 

Гроші він отримував за сприяння в переданні в оренду земельної ділянки, на якій розташовано підприємство-банкрут, пише Місто.

Мова про КП “Управління по випуску шляхо-будівельних матеріалів Івано-Франківського міськжитлокомунуправління”, що розташоване на вул. Макогона 23А. Процедура банкрутства підприємва почалася ще в 2011 році, – про це йдеться в постанові господарського суду від 6.12.2012 р.

Отримати в оренду земельну ділянку службовець обіцяв приватному підприємцю за 12 тисяч гривень. Передача грошей відбулася в кафе на вул. Шевченка.

У справі розпочато кримінальне провадження розпочато за ч.4 ст. 368-4 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) КК України.

Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Нагадаємо, що В центрі Івано-Франківська упіймали на хабарі чиновника, який займає дуже відповідальне становищеЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 10 серпня, 18:25
Сприяння це форма участі у вчиненні злочину і полягає у підшуканні засобів чи шляхів відходу. І впливає на кваліфікацію. Тут в кваліфікації ніде не пише про сприяння. Отже цей засіб інформації попросту бреше. Для передачі ділянки комунальної власносьі в оренду укладається договір з власником ділянки - міською громадою через фонд комунальної власності. Отже він не міг передати чи сприяти. Підкуп можливий з метою реалізації повноважень посадової особи, яких у нього немає. Отже це звичайна провокація злочину, вчинена мєнтами бо треба закривати статистику за півріччя.
Відповісти

Гість, 10 серпня, 20:44
100%!
Відповісти

Гість, 10 серпня, 23:02
ВО "Свобода" - понад усе. Марцинків із ТягниБіком - респект :))
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: