Через прикарпатського офіцера у членів ЦВЛК тепер будуть проблеми

 2 серпня, у приміщенні Івано-Франківського окружного адміністративного суду, відбувся розгляд справи за позовом капітана юстиції до командира військової частини. Позивач наполягав на тому, щоб тілесні ушкодження, які він пов’язував із проходженням військової служби, були б визнані юридично та слугували підставою для отримання соціальних пільг для військових.

Результат пошуку зображень за запитом "влк"

 

Проте, у ході роботи суду, було з’ясовано, що військовослужбовець без дозволу на вибуття, по завершенні свого відрядження не повернувся до військової частини, а відбув додому, де і став учасником ДТП. Окружним адміністративним судом відмовлено в задоволенні позову капітана юстиції. Перед судом було доведено достовірність, відповідність закону та вірність рішень командування.

Крім того, було встановлено, що Центральна військово-лікарська комісія протиправно ухилилась від проведення контрольного медичного огляду позивача. Унаслідок цього, судом постановлено окрему ухвалу, яку направлено директору департаменту охорони здоров’я Міністерства оборони України.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: