Легендарному прикарпатському бійцю, якого у свій час навіть вважали загиблим, вручили медаль "Захиснику Вітчизни" (фото)

11 серпня керівники району вручили у медаль "Захиснику Вітчизни" учаснику бойових дій на Сході Михайлу Фрику із села Колодіїв Галицького району.

Про це інформує прес-служба Галицької РДА.

Михайло Фрик народився в селі Колодіїв Галицького району.  Після закінчення Львівського державного аграрного університету працював викладачем у коледжі транспорту і будівництва в місті Бар Вінницької області.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/4/other/4_bc784.jpg

 

Був призваний під час третьої хвилі мобілізації, служив командиром танка, який воював на Сході. Боєць пройшов пекло війни, пережив важке поранення, був обпечений та обморожений, потрапив у полон

Певний час Михайла навіть вважали загиблим, проте родина не припиняла вірити, що він живий. Після визволення лікувався в Київському опіковому центрі, пізніше проходив довготривалу реабілітацію в США.

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/7/other/7_254b1.jpg

 

Нагадаємо. що Поранений прикарпатський боєць потребує нашої допомоги

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 13 серпня, 10:28
Укр соддату здоровя повага.а у маскалів нема таких бо ви упирі злодії кацаби дегенарети памятайте все своє заберем хіба маскву вам ублюдкам лише щоб ви довиздихали в тому болоті.укр перемога.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: