Впродовж доби прикарпатські рятувальники не допустили до купання у небезпечних місцях майже 70 осіб

Впродовж доби прикарпатські рятувальники не допустили до купання у небезпечних місцях майже 70 осіб

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері зафіксовано порушення Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах 4 відпочиваючими громадянами, під час експлуатації прокатного плавзасобу (купання громадян з катамарана) З громадянами проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил. Не допущено до купання в заборонених місцях 24 громадянина. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до купання в небезпечних місцях 40 громадян. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до купання в небезпечному місці 3 громадян. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: