«Прикарпаття» на виїзді зіграло у нічию із вінницькою «Нивою»

У рамках 6-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги (група “А”) івано-франківське “Прикарпаття” на виїзді зустрічалося із вінницькою “Нивою”, повідомляє WestNews.

Чемпіонат України з футболу. Друга ліга. 6 тур
“Нива” (Вінниця) – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – 0:0 (0:0)
13 серпня, м. Вінниця, стадіон “Нива”, 18.00

“Прикарпаття”: Вульчин, Прошак, Бочкур, Яневич, Приймак, Дербах, Конкольняк, Кузьмин, Веприк, Боришкевич, Худобяк. Запасні: Семенів, Геник, Громоляк, Януш, Комар, Оринчак, Дитко.
Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Арбітр: Блавацький Р,А. (Львів). Асистенти арбітра: Хімич Б.І. (Київ), Бахметьєв А.І. (Харків).  4-й арбітр: Кисельов П.В. (Жмеринка). Спостерігач арбітражу: Боклажко С.І. (Київ).

1502320085-2391

Текстовий онлайн матчу від офіційного сайту клубу:

1хв.: Команди на полі, матч позпочато ! Івано-Франківці сьогодні грають в зеленій формі, а господарі в білій. У Вінниці сьогодні надзвичайно жарко. Стовпчик термометра перевалює за +30 градусів Цельсія.

1-5 хв: Гра точиться переважно в центрі поля. У складі господарів на лівому краї півзахисту діє екс-гравець івано-франківської команди Тарас Овчар.

7 хвилина: Роман Кузьмин після навісу Веприка та скидки Худобяка небезпечно пробивав з меж штрафного майданчиа – м’яч пролетів вище воріт.

10 хвилина: Боришкевич з 16 метрів пробиває вище воріт. Незвично гравцям “ПРИКАРПАТТЯ” грати на синтетичному “газоні” вінницького стадіону.

12 хвилина: Кузьмин, Боришкевич та Худобяк “зметикували на трьох”, але потужний удар Халка пройшов трохи вище поперечини.

14 хвилини: Вінничани подали штрафний удар і Маляренко головою завдав неточного удару.

17 хвилина:  Дербах фолить в центрі поля проти капітана вінничан Нгахи Коллінса, грамотно зриваючи контратаку сеперника. Арбітр обмежується усним попередженням.

20 хвилина: Тарас Овчар прийняв м’яч на лівому краї, змістився в центр та сильно пробив, але Приймак встиг заблокувати удар.

22 хвилина: Тепер вже небезпека загрожувала воротам Вульчина з правого краю, але Татуєв запустив смугастого в небеса.

22-25 хвилини: Відскоки від синтетичного покриття вінницького стадіону непрогнозовані. Тим часом арбітр матчу дає можливість гравцям обох команд перепочити та попити води.

25-30 хвилина: Гра продовжується. Проте поки особливої гостроти не має від жодної з команд.  Гравцям надзвичайно важко грати на розпареній резині, а сонце й не думає ховатися за хмари.

32 хвилина: Овчар запресингував Приймака та ледь не змусив останнього помилитися. Вульчин підстрахував та виніс м’яч далеко вперед.

34 хвилина: Катрюк розігнав горобців над воротами “ПРИКАРПАТТЯ”.

35 хвилина: Виходив Кузьмин ударну позицію, але голкіпер Бабінчук був першйи на м’ячі.

36 хвилина: Бочкур отримує попередження за фол на Овчарі.

38 хвилина: Сфолили господарі проти Кузьмина в штрафому майданчику івано-франківців. Роман лежить на полі, але господарі продовжують гру і завдають удару в штангу. Де феєр-плей, друзі?

40 хвилина: Овчар фолить на Бочкурі, ніби віддаючи за епізод на 36 хвилині. Арбітр обмежується усним попередженням для Тарас. Емоції вирують на полі.

41 хвилина: Худобяк виходив на ударну позиції по центру воріт, але влучив в голкіпера вінничан, а повторнийудар Кузьмина заблокували захисники.

43 хвилина: Браславський пройшов лівим краєм, вийшов на ударну позицію, але Остап Вульчин був на місці.

2 хвилини компенсував Роман Блавацький до основного часу першого тайму.

45+1: Дмитренко отримує попередження за фол на Кузьмині. Роман мав можливість виходити один на один з голкіпером вінничан. Конкольняк небезпечно навішував зі штрафного, змусивши помилитися Бабінчука на виході. Захисники винесли м’яча за межі поля, проте пролунав свисток на перерву. Зустрінемося через 15 хв.

Рахунок після першого тайму не відкрито – 0:0.

46 хвилина: Гра продовжується. У складі “ПРИКАРПАТТЯ” заміна, замість Конкольняка на полі з’явився Оринчак.

46-50 хвилини: Спека трохи спала, але на полі стало ще гарячіше. Команди з перших хвилин другого тайму демонструють відкрити футбол, які подобається глядачам.

52 хвилини: Кузьмин та Худобяк двічі поспіль, протягом однієї хвилини створювали небезпеку в штрафному майданчику “Ниви-В”, але надійно діють захисники та голкіпер господарів.

55 хвилина: Доволі спірний офсайд зафіксувавли арбітри в Оринчака після вивіреної передачі Дербаха на правий край.

55-60 хвилини: Знову доводиться повторювати, що відскоки від “газону” вінницького стадіону фантастичні.  Зпрогнозувати їх траєкторію просто нереально.

63 хвилина: Івано-Франківці провели чудову атаку лівим краєм. Кузьмин прокинув смугастого між ніг супернику, вийшов на ударну позицію і перевірив на міцність голову когось із захисників “Ниви-В”. Кутовий завершився потужним ударом Худобяк повз ворота.

65 хвилина: Худобяка , що проривався до воріт по центру випередив голкіпер вінничан Бабінчук.

67 хвилина: Оринчак отримав передачу від Кузьмина, накрутив у штрафному майданчику двох захисників суперника, але удар Богдана заблокували.

69 хвилина: Грубо грають проти Кузьмина в центрі поля, але арбітр обмежується лише усним попередженням.

71 хвилина: Небезпечний штрафний подавали господарі після фолу Дербаха в центрі поля, але Остап Вульчин розібрався у ситуації. Василь отримує попередження.

73 хвилина: Приймак навішував у штрафний майданчик зі стандарту, але Бабінчук був першим на м’ячі.

75 хвилина: Арбітр знову дає можливість командам перепочити, попивши воду.

76 хвилина: Гра продовжується. Івано-Франківці контроллють шкіряну кул, виманюючи на свою половину поля суперників. Попередження у складі “Ниви-В” отримує Боярчук.

78 хвилина: Приймак читає передачу Коллінса і закидує діагональ на Халка, проте захист вінничан теж не дрімає.

80 хвилина: Офсайд у вінничан, а Роман Дитко виходить на поле замість Володимира Боришкевича.

81 хвилина: Пожонглювали суперники головами, але в решті-решт м’яч опинився у Вульчина і Остап розпочиає чергову атку івано-франківців.

82 хвилина: В одній атаці фолять вінничани проти Дитка та Приймака, але це лише щтрафний удар на половині поля “ПРИКАРПАТТЯ”.

84 хвилина:  Василь Геник з’являється на футбольному полі замість Олега Веприка.

85 хвилина: І одразу попередження отримує Геник за фол на чужій половині поля.

86 хвилина: Остап Вульчин чітко забирає удар Коллінса метрів з 20 по центру воріт.

88 хвилина: Грубий фол на Кузьмині в центрі поля і це жовта картка для Катрюка.

89 хвилина: Небезпечно атакували вінничани, але м’яч пройшов повз ворота.

90 хвилина: Гаряче стає на полі.  Рахунок 0:0 не влаштовує жодного із суперників.

Арбітр компенсував до основго часу матчу 4 хвилини.

90+1 хвилина: Попередження Оринчаку за розмови.

90+2 хвилина: Богдан з вигідної позиції якимось дивом не потрапляє у ворота після передачі Халка.

90+3 хвилина: Приймак підстраховує Прошака, а Худобяк в атаці валить відразу двох суперників.

90+4 хвилина: Дитко фолить на лівому краї захисту, але штрафний ні до чого не доводить.  Пошкодження отримує Приймак.

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.