Відпочивальники скаржаться на шалено високі ціни на прикарпатському курорті «Буковель» (фото)

Ще й нарікають на невідповідність тари – наливають хмільний напій в бокали ємністю 0,475 л, а в чеку вказують ціну з 0,5 л.

Картинки по запросу пиво в бокале

Про це повідомили в спільноті Наш Івано -Франківськ.

“Буковель…відпочинок по українськи …за відпочинком звісно ми не зауважуємо що у всіх забігайлівках на озері Буковеля підсовують замінну тару: продають пиво 0,5 в тарі 04,75, не долив загалом становить біля 100 г… , оскільки в такий бокал не доливається по вінця…це ж як треба не любити свій народ, щоб ставити 500% націнку і ще на 20% дурити на об’ємі.., пиво вартістю 45грн.=1,5євро, дорожче ніж в Болгарії і майже так само як в Хорватії, Чорногорії (2 євро)! Бармени признають не відповідність тари, для експерименту перевірено в 2х генделиках, пропонують долити…і кажуть, за тару відповідальність несе Директор… приємного перебування де для плавання відведено наче в резервації 5 м від берега, де один в одного на голові… ще й скутер літає… ну і недолив пива з європейськими цінами! Вітаю вас українці, щасливо в Європу!!!! Країна Буковель enjoy(((( фото додаються”, – йдется в дописі Vidi Vici‎.

Світлина від Vidi Vici.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 13 серпня, 23:43
Бойкотуйте.
Відповісти

Гість, 14 серпня, 0:54
жадоба до наживи не має меж.вони не розуміють що рубають сук на якому сидятьце відштовхуе туристів бо вдреге туди вони не поідуть.
Відповісти

Гість, 14 серпня, 2:14
так їздьте туди частіш, лохи, щоб вас там дурили. уже порох і безвіз порішав а ви - Буковель. їдьте нах у Куршевель
Відповісти

Гість, 14 серпня, 8:37
тебе, паскуда, точно переживемо
Відповісти

Петрович, 14 серпня, 11:08
На жаль Буковель по цінах давно вже перегнав багато іноземних курортів,а що стосується сервісу і ....-рівень цього показнику не тільки залишається низький,а по певних параметрах сильно подає. Напротязі кількох років я дописував про харчевню на г.Довгій- низька якість їжі, відверте хамство обсуговуючого персоналу і ...Цією зимою вже втрере бачив,як відвідувачи просили на цій точці книгу скарг-їм по відпрацьованій схемеі спочатку просто її не давали,потім приносили невідомо що..-незарєєстроване,не пронумеровано....Згодом виявлялось не перший раз,що на цій точки кілька цих книг, приносят одну-не подобається-на тобі іншу ,і ця не подобається-ось тобі ще..А які тільки там скарги не зазнанчені-і про неякісний стан продуктів,і про металеву стрічку в піцці ,і про гнилу картоплю...А саме страшне-що ці записи так і залишаються на папері,їх із відповідних служб курорту ніхто не читає і само-собою- ніхто не реагує.І поскаржитись немає куди,бо керівництво курорту якби до того немає ніякого відношення-бо послуги надають приватні підприємці, структури із захисту справ споживачів- на Буковель-ні..ні(сам звертався)-ось тому таке і маємо,а простий українець у себе вдома відчуває до себе відношення-як до лоха або перепрошую якогось бидла і кінця краю тому не....
Відповісти

Гість, 16 серпня, 11:44
Ціну встановлює є ринок, є попит - значить буде така пропозиція. А без лоха швидко не збагатишся
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: