Прикарпатець отримав електротравму силою в 10 тисяч вольт, але вижив і продовжує боротися (фото+відео)

Михайло Яневич, родом із Отинії на Франківщині, отримав електротравму силою в 10 тисяч вольт, але вижив і продовжує боротися.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/prik4.jpg

 

Його історію описав у Фейсбуці лікар із Прикарпаття Ростислав Валіхновський, про Михайла зняли сюжет Говорить Україна, на яку герой потрапив завдяки добродію Володимиру Маричу – також з Івано-Франківська.

Я переконаний, що про його історію у програмі Олексія Суханова Говорить Україна має дізнатися кожен з вас. Тому, що його життя – це приклад боротьби та перемоги над обставинами, приклад незламної сили духу та волі.

Михайло ще в дитинстві отримав електротравму силою в 10000! Вольт. Після такого розряду виживає лише кожен двадцятий. Він отримав опіки площею 63% від площі шкіри, втратив ліву руку, вухо, має ураження голови (післятравматичне облисіння), обличчя та шиї, набуту катаракту (помутніння кришталика ока). Він не просто вижив – він залишився навчатися у звичайному класі та став найкращим із успішності. Він переніс 15 складних операцій, але навчився не бути безпорадним. Михайло закінчив технікум, а згодом – інститут та став кандидатом економічних наук. Поруч з ним завжди мама, котра долаючи сльози горя, багато років бореться за життя сина та вірить, що він не просто матиме шанс на життя, а буде успішним та щасливим.

На програму «Говорить Україна» потрапив завдяки добродію Марич Владимир, який проявив турботу та опіку над проблемою Михайла. В Valikhnovski medical center – clinic 311 на благодійній основі ми запланували серію операцій. Безмежно радий, що завдяки «Говорить Україна» про історію Михайла дізнаються мільйони українців. І не тільки тому, що спільними зусиллями ми зможемо відновити його здоров’я та зовнішність, а й тому що він сам – це приклад того, як не здаватися та не опускати руки навіть у найскладніших обставинах.

Перемога над собою – завжди справжня перемога. Особлива подяка Алексей Суханов та команді “Говорить Україна” за самовіддану та постійну працю на благо українців”, – написав у соцмережі Валіхновський.

Лікар у наступному дописі зазначив, що вже розпочали серію благодійних операцій, серед яких 7 видів хірургічних втручань.

“Ми підготовимо руку до протезування; відновимо функціональність правої кисті та пальців; відновимо естетику лівої вушної раковини; сформуємо мочку правого вуха; усунемо деформацію зовнішнього кута лівого ока; за допомогою методики вирощування власної шкіри видалимо рубцевий масив на голові; проведемо операцію з видалення рубцевого масиву в лівій частині тулуба. Загальна вартість лікування становитиме близько 40 000$, але наша команда проведе лікування безкоштовно. Результат реконструктивних операцій можна буде оцінити вже за рік”, – написав медик.

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/prik3.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/prik5.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/prik2.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/prik1.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/prik.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: