Представник «Самооборони» сфотографував в івано-франківському передмістю поліцейських, які знову ховалися на узбіччю (фото)

Представник «Самооборони» сфотографував в івано-франківському передмістю поліцейських, які знову ховалися на узбіччю

 

Про це на своїй сторінці у ФБ написав представник "Самооборони" області Юра Лоп'янецький

«зайці—поліцаї»
Сьогодні зустрів ось цих «бравих орлів» схованих у провулку в с.Лисець( 18:30). Зупинився на узбіччі щоб зробити фото. Хлопці запанікували ,покинули «пост» біля дороги ,сховалися за дверцятами авто , а потім порадившись вирішили і мене зазняти.Шкода що поспішав....знову повертаємось до старого..... 

Світлина від Юри Лоп'янецького.

Р.S.
А самі копи чомусь стоять з порушенням.
Сподіваюсь що керівництво відреагує на даний факт та дії підлеглих....(вірю в силу фейсбуку :) )  - написав громадський активіст

Світлина від Юри Лоп'янецького.

 

Нагадаємо, що В курортному Яремче поліція організувала незаконну облаву на автомобілі на іноземній реєстрації (відео)

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 20 серпня, 8:21
Самооборонівці сприяли цьому бардаку а тепер фотографують
Відповісти

Гість, 20 серпня, 8:33
Цьому ломянецькому немає чим зайнятися
Відповісти

Гість, 20 серпня, 8:38
Як він такий борець за правду чому досі не працює в поліції Заєць це він бо все привикання робити із за спини своїх побратимів
Відповісти

Гість, 20 серпня, 8:40
Так ж сама картинка по дорозі на Галич.Нв повороті на Вікторів,практично кожного ранку, на грошеношному місці ховаються а не попереджають правопорушення.Ну дуже там гарне місце!
Відповісти

Гість, 20 серпня, 10:27
А їм лише по місті можна патрулювати?? Чи там вже можна порушувати?? Чи там не можна штрафувати порушників!? Не думаю що зупиняють просто так!
Відповісти

Вася Пазітроновский, 20 серпня, 10:41
Долбойоб ти Юра, і всі твої самооборонвці долбойоби....
Відповісти

Гість, 20 серпня, 12:52
Юра наївний лох в якого ніколи нічого не складається Всі його однодумці в люди в бились а він грається в самооборонівця ганьба
Відповісти

Гість, 20 серпня, 13:16
Чисто як у Польщі. А машини зупиняють для провірки документів, наявнісь техогляду і перевірки викидів СО приладом, який толком не працює?
Відповісти

Гість, 20 серпня, 13:19
Біноклі нехай їм видадуть - буде здалеку видно хто без ременя безпеки їде і мендат можна буде виписати одразу, без доказування і обговорення.
Відповісти

Гість, 20 серпня, 16:32
Чи це не поліціянт роман пилипяк ,якого зі старої міліції вигнали за аварію,недавно в якись спосіб востановився і чується зажиточно.
Відповісти

Гість, 20 серпня, 21:35
Дивлюся на ці коментарі і бачу за ними 95% тролів аваковських. Ви думаєте, що своїми коментами на користь цієї "полюції" добавите їм карми в очах громади? Тролі ви і є тупі тролі.
Відповісти