Терорист "ЛНР" вільно живе в Києві (фото)

Чоловік геть нічого не боїться - правоохоронці його "не помічають".
 
Фото: ФБ
 
"На військовому параді був помічений бойовик "ЛНР" Пато Надараія, також він робить гарне селфі з представниками поліції. Він в цьому році перебрався у столицю, отримав с жінкою нові біометричні паспорти, його жінка просить допомогу в группах переселенців, та приїхала в м.Київ народжувати 2 дитину. Вони спокійно проживають в м.Вишневе і нікого не бояться. А знаєте що саме гірко та боляче", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Анатолій Штефан, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Що 25 та 26.08 всі ці матеріали були надані у СБУ, со скріншотами та архівами сторінок в ВК, з геотегами, фотографіями та іншими доказами. І до цього дня він ходить...та насолоджується життям на території так званих "укропів", а може вже і втік, так як пройшло 4 доби. Хто буде відповідати за халатність якщо так? Які ще потрібні докази?

 
 
 
 


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 01 вересня, 21:52
Вони не мають коли.Зачищають газовий ринок під Медведчука!
Відповісти

Гість, 02 вересня, 0:10
А чого йому боятися і кого? В нас президент має бізнес в Росії, розбудовує нові лінії кондитерських фабрик, веде бізнес справи з своїм діловим партнером Путіним, син носить сорочки з його портеретом, на 23 вітає героїв ДНР чукулядками з георгієвською стрічкою. Якщо президенту можна, то і іншим теж
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: