Голова Івано-Франківської обласної ради спробував «відмазатись» за купівлю дорогого елітного позашляховика

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич у “Фейсбуці” прокоментував купівлю автомобіля Toyota Highlander за понад мільйон гривень. 

Результат пошуку зображень за запитом "Toyota Highlander"

 

Відповідаючи на питання, чи не варто було купувати для облради дешевше авто, Сич написав, що левову частку коштів на нові автомобілі  отримали за рахунок економії. Спочатку продали два старі “Мерседеси” облради, а потім зекономили на купівлі нового автобуса для бюджетних установ.

Також голова облради пояснив, що саме таке авто обрали, виходячи  з критеріїв “ціна-якість” та можливості довгорічної й універсальної експлуатаці на наших дорогах і в умовах гірської місцевості.

сич автівка

Нагадаємо, автопідприємство Івано-Франківської обласної ради 1 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Класик-авто» автомобіль вартістю 1,11 мільйона гривень. 

Семимісний повно розмірний кросовер Toyota Highlander 2.7L Comfort 2017 року випуску матиме круїз-контроль, тризонний клімат-контроль, камеру заднього виду з динамічною проекцією, аудіосистему Toyota Touch 2 (радіо, СD/MP3/WMA) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 6.1 та 6 динаміками, подушки безпеки.

Директором та власником івано-франківського ТОВ «Класик-авто» є депутат Вовчинецької сільради Івано-Франківської області Василь Угренюк.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 02 вересня, 19:30
То якраз всі ці навороти в машині і потрібні для гір! ? Повний брєд! Що хочуть те й витворяють ! Зате вони патрійоти, мать твою , над патрійотами! Скільки це блюзнірство та безпредєл можна терпіти. А може хтось і хоче, то хай облизує!
Відповісти

Гість, 02 вересня, 21:31
з Сцича самоповага аж пре. Простіший будь, дядьку. Памятай що ти з народу і цей же народ може тобі все пригадати в будь-яку мить. Наш люд легкий на підйом.
Відповісти

Антисвобода, 02 вересня, 21:38
А якого хєра, раз уже мова зайшла про економію, не купили Ланоса. Ці сволотівці скоро дограються, Русланчику і Сичу тоді пенсіонери точно не поможуть...
Відповісти

Гість, 03 вересня, 9:54
не можна йому на ланосі їздити, бариги відвернуться від нього і не буде грошей, скажуть: ей вася ти що до жеброти перекинувся.
Відповісти

Гість, 02 вересня, 21:48
Одне слово-паккуда!Сич зотехнік за першою освітою, за слвітів ця гнида дальше коровника би не полізла.Там його місце.Сікльки дітей хворіє, скільи людей потребує ліків! Попередяня новина про атошника, який під себе ходить!Йому реабілітація конче потрібна!Будемо сподіватися, що семеро туди запхаютьяс, на чолі із сичем і з гори або в гору наїб..ся!тоді витрати в один мільйон для області будуть цілком виправдані.Скатертю дарожка!
Відповісти

Гість, 02 вересня, 21:56
Сич корупціонер. На палю злодія
Відповісти

Гість, 03 вересня, 8:19
Ганьба! Сич - класичий НЕЗДАРА!!! Пам"ятаємо,які закони у ВРУ подавав,його діяльність віце-прем"єром, "побудований" палац спорту...
Відповісти

Гість, 03 вересня, 9:16
згадайте як сич відмазував гаркота від хабаря, от і все що він є за людина
Відповісти

Реаліст, 03 вересня, 9:29
Колись цей "патріот", який любить розводити демагогію і фільософствувати, їздив на тролейбусі, бо хотів стати депутатом. Ура збулося. А тепер нах тролейбус, давай хайлендер!!!! Нажаль, більшість українських виборців, що ходить на вибори мають коротку пам'ять і голосують емоційно, а не раціонально. Тому, маємо люмпен при владі, який за вуха від корита не відтягнеш!
Відповісти

Петя Целофан, 03 вересня, 9:43
Давно треба ввести нови порядок виборів: голосують тільки ті хто платить податки! Всі решта смочкуть лапу і живуть як скажуть ті, хто оплачує їхнє бестолкове "задурне" існування!От і маємо ефект "задурного" проїзду пенсіонерами в маршрутках.Кинули кісточку, а самі забудували місто,приватизували нерухоміст в центрі, а тепер ще й карети купують.А нараду все пох... лиш би субсидія і проїзд на халяву...
Відповісти

Гість, 03 вересня, 10:52
Та коби таким був лише він . А хіба такий придурок від народження що назвався чоловічком Божим а кличку має хам Левицький якого нахер викинули з області а місто підобрало і повно таких прикладів придурків при владі в області і в місті. Терпіит нарід бо дурний.
Відповісти

Гість, 03 вересня, 14:04
сич - виблядок
Відповісти

Гість, 03 вересня, 14:21
Холуй сволотівський Виблядок
Відповісти

Гість, 03 вересня, 15:10
Цей хам як Ви кажете ще π-здолиз отинійський, аж харя прищами вкрилася від мандавошок
Відповісти

Гість, 03 вересня, 15:19
100% Ту харю дебільну отинійську давно пора в гімно запхати . Думаю що скоро хтось так і зробить бо крім пиздіти він нічого не може і скількох людей принизив і нахамив. А сам думає що він пришелець з неба ніби месія виблядок сраний. А це просто дебіл. На морді все написано.
Відповісти

Гість, 03 вересня, 17:45
На МОРДІ НАПИСАНО ЖИД, І АБРАМІВИ І АВДИМИ, І УКРОПИ ЙОБАНІ.. ЖИДИИИИИИИИИИ. ЖЖЖЖЖ. ИИИИИИ. ДДДДДДДД. ИИИИИИИИИИИ Ж.И.Д.И.
Відповісти

Гість, 03 вересня, 15:49
А чому хохло-бидло мовчить про небесну с...отню??!! Чому всі мовчать, коли є достовірна інформація причетності Станіславських вуйків до розстрілу скакунів??? ББСі вело зйомку вікна номеру готелю де мешкали Тягнибиковські Свободівці, і в тому числі СИЧ!!! СИЧ, придурки бл..ть!!!! Чи ВВС, теж Путінській канал?
Відповісти

Гість, 03 вересня, 16:46
Вистріляти всю цю мразь!
Відповісти

Гість, 03 вересня, 16:50
Так я до чого і веду, ця мразь і якраз повистрілювала людей на Майдані...
Відповісти

Гість, 03 вересня, 17:16
1000%
Відповісти

Гість, 03 вересня, 18:27
Я от думаю собі, як люди будуть реагувати коли дійсно стане явне те, що розстріл майдану і весь геноцид проводився тими, - за кого голосували, скакали, підтримували і так далі..? Які лиця будуть у людей які це все підтримують чи підтримували 4 рік поспіль? Що тоді бидло скаже? Коли правда буде шокуюча? Як ви люди будете дивитись людям які вам, вас попереджували що все це проекти, розвод чистої води, А нацики що тоді?
Відповісти

ВО Свобода, 03 вересня, 18:26
Ох скільки ж сепарів повилізало. Невже і Франківська дісталася рука Кремля???
Відповісти

Гість, 03 вересня, 18:33
Ну звичайно ,, СЕПАРИ.. )))). Всі люди яким настопиздило зводити кінці з кінцями ,, СЕПАРИ і АГЕНТИ КРЕМЛЯ,,. Слухай сюда придурок блять, вам люди скоро самосуди робити будуть і без кремля, виблядок обдовбаний!!!! Страх загубили сукі, чи ви думаєте що цьому кінця небуде??? Помиляєшся єб... Прокладка жидовська.......))))))
Відповісти

Гість, 03 вересня, 19:26
Поки-що укомплектовуємо гарно органи влади, а колись може і шкільні автобуси відповідатимуть європейським стандартам. Свободу не спинити)
Відповісти