Відтепер прикарпатським «чорним лісорубам» є чого боятись

Відтепер прикарпатським «чорним лісорубам» є чого боятись

Результат пошуку зображень за запитом "вирубка лісів в карпатах"

 

Президент Петро Порошенко 31 серпня підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат».

Документ був схвалений Верховною Радою 23 травня. Про це інформує прес-служба глави держави, передає ZIK.

Реалізація закону сприятиме збереженню природних цінностей європейського значення, зокрема пралісів, у рамках виконання вимог Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат.

Документом визначаються поняття «природні ліси», «праліси», «квазіпраліси» та встановлюється особливий правовий режим їх збереження та охорони.

Законом, зокрема, забороняються всі види рубок, будівництво споруд, прокладання шляхів, випасання худоби, промислова заготівля недеревинних лісових продуктів, проїзд транспортних засобів (крім доріг загального користування та служби лісової охорони).

Документом вводиться адміністративна відповідальність за порушення вимог охорони природних лісів, пралісів, квазіпралісів. Відповідні зміни внесено до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Лісового кодексу України та Закону України «Про природно-заповідний фонд».

Крім того, законом внесено зміни до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконну порубку дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, у заповідниках або на територіях і об’єктах природно-заповідного фонду.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 вересня, 22:34
Відтепер прикарпатським «чорним лісорубам» є чого боятись. Вони просто рубають ліс і возять на пилорами, і продають пило матеріал.Бояться, що в людей гроший обмаль, продукцію меньше купують. А законів не читають, вони й так не діють.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: