В управлінні ДСНС в області підбили підсумки роботи за вісім місяців поточного року та визначили завдання на найближчий період

В управлінні ДСНС в області відбулася нарада керівного складу управління, керівників територіальних підрозділів щодо результатів роботи та визначення основних завдань на майбутнє. Захід відбувся під головуванням начальника У ДСНС в області Володимира Чернецького.

Під час розмови було розглянуто ряд важливих питань.  Зокрема,  про результати  діяльності підрозділів  У ДСНС в області з питань реагування на надзвичайні ситуації, ліквідації  пожеж,  інших подій та про основні завдання на найближчий період присутнім доповів начальник відділу реагування на НС У ДСНС в області Тарас Кочкодан. Про фінансування діючих програм сфери компетенції ДСНС України та заходи з покрашення роботи в цьому напрямку розповів заступник начальника У ДСНС в області Володимир Пачків.

Підсумовуючи нараду, Володимир Чернецький зазначив, що і надалі пріоритетними завданнями служби є готовність до дій за призначенням органів управління та підпорядкованих підрозділів в умовах надзвичайних ситуацій, а також виконання комплексу заходів, спрямованих на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, випадків загибелі людей на них.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: