“Ремонт вулиць треба розпочинати із заміни каналізації, а не з бруківки”: відома франківчанка відреагувала на наслідки стихії

Відома панянка України Тетяна Терсенова-Заводовська висловила свою думку щодо ремонтних робіт в Івано-Франківську.

 

Про це вона повідомила у групі в соціальній мережі Facebook, інформує WestNews.

 

Нагадаємо, що «Гірка», «Позитрон», «Майзлі», «Центр» та інші: прикарпатські рятувальники цілу ніч відкачували воду із підтоплених будинків

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Свій підрядник, 04 вересня, 16:55
Дуже добре сказано! Правильно! Моя фірма укладала бруківку. Тепер можу її зняти, утилізувати. А потім знову вистелю нову. Без проблем!) Все за кошти платників податків. Й куплю собі нового джипа... Побудую хату... І не тільки я)) А вся свободівська сім"я!))) Слава Україні! Перемога!!!
Відповісти

Гість, 04 вересня, 17:04
Щодо каналізації то її треба не міняти, а не скидувати туди всякий мусор, шкода що багато франківців не розрізняє сміттєвий бак і каналізаційний сток і кидає бички, обгортки тощо, а пішов дощ і місто пливе бо стоки забиті, вона вся на поверхні, а винна влада бо не поміняла труби, а що думаєте нові труби бидло не загадить.
Відповісти

Гість, 04 вересня, 18:33
Не зовсім так! Влада дала дозвіл на забудову всіх і вся, видно з того є зиск! А нових комунікацій не провела, старі поношені і не витримують такого навантаження! Ніякого розуміння елементарної господарки! А гроші від забудови великі!!!
Відповісти

Гість, 04 вересня, 18:56
Трохи неадекватна панянка. Виписує у фейсбуку всяку херню, а на неї посилаються як на достовірне джерело інформації. Звідки вона знає про стан каналізації міста? Потопи при сильних зливах бувають і у європі чи гамериці.
Відповісти

Гість, 04 вересня, 20:05
Однозначно потрібно спочатку ремонтувати,замінювати комунікаціі,а потім ставити бруківку.Проблема в тому що потрачених грошей на заміну комунікацій ніхто не побачить,тобто на цьому не попіаришся.....І не треба свистіти що дощ паде всюди...У нас комунікаціі ще 70-х років минулого століття і рано чи пізно ми всі це відчуємо.. ...
Відповісти

Гість, 04 вересня, 20:16
Терміново треба знищити всі комунікації 70х років згідно закону про декомунізацію. Це все набудовано за брехливої злодійської тоталітарної радянської влади.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: