Путін заговорив про імпічмент Трампу

Президент Росії Володимир Путін відмовився коментувати політику лідера США Дональда Трампа щодо Москви, вважаючи, що можливий імпічмент главі Білого дому - це "внутрішньополітична ситуації штатів".
 

Так, під час прес-конференції на саміті країн БРІКС, він назвав наївним питання, чи розчарований він в своєму американському колезі, пояснивши, що той "не наречена, щоб в ньому розчаровуватися", - передають Патріоти України з посиланням на РІА "Новости".

"Що стосується розчарування, не розчарування ... ваше запитання звучить дуже наївно. Він же (Трамп. - ред.) Не наречена мені, і я йому не наречена, не наречений. Ми займаємося державною діяльністю, у кожної країни є свої інтереси. Трамп в своїй діяльності керується національними інтересами своєї країни, я - своєї", - додав Путін.

У зв'язку з цим російський лідер визнав дивним і недоречним питання про те, як будуть розвиватися відносини Москви і Вашингтона в разі винесення Дональду Трампу імпічменту.

"Абсолютно неправильно було б з нашого боку обговорювати можливості розвитку внутрішньополітичної ситуації в самих США", - додав Путін.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 05 вересня, 22:45
для вас - царь, для нас - ху*ло. ла-ла- ла-ла))
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: