Стали відомі попередні результати виборів ректора в ІФНТУНГ

Сьогодні, 6 вересня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбуваються вибори ректора.

Результат пошуку зображень за запитом "крижанівський євстахій іванович"

 

На посаду керівника вишу претендують Євстахій Крижанівський, Олександр Петровський та Дмитро Вольченко, пише ГК.

З джерел “Галицького кореспондента” стало відомо, що по найбільшій виборчій дільниці на виборах ректора ІФНТУНГ – в бібліотеці університету проголосувало 1198 виборців, що складає 90%.  20 бюлетенів визнали недійсними.

За Дмитра Вольченка є 72 голоси, що складає 6, 1% від загальної кількості виборців. За Олександра Петровського проголосували 155 виборців, що складає 12, 9%. За Євстахія Крижанівського проголосувало 879 виборців, що складає 64, 9%. Не підтримали жодного кандидата 42 виборці, тобто 3, 1%.

Інші виборчі дільниці в підрозділах університету навряд чи суттєво змінять результати. До того ж загалом є 1357 виборців. Для перемоги кандидату потрібно отримати 50% голосів +1. Оскільки Євстахій Крижанівський набрав 879 голосів, то це означає, що він знову став ректором. До слова, він очолює університет з 1993 року.

 

Нагадаємо, що Сьогодні в ІФНТУНГ проходять вибори ректора

                       В ІФНТУНГ члени комісії намагалися не впустити журналістів на виборчу дільницю. Представникам преси довелось викликати поліцію (фоторепортаж)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 06 вересня, 19:35
І знову вибрали цю стару гниду. Крижаніський просрав університет, рейтинг нафти і шміру впав нижче плінтуса і продовжує падати. А люди і далі голосують за хапугу.
Відповісти

Гість, 06 вересня, 19:54
Це тєхнарі - люди заглиблені і абстраговані від дійсності там треба точні математичні розрахунки а рейтинги це щось із світського життя їх таке не цікавить ферштейн?
Відповісти

Гість, 06 вересня, 19:56
Ти єбанат?
Відповісти

Гість, 06 вересня, 19:58
зрозумій що науковцям наплювати хто ректор вузу це люди не від світу цього їх цікавить тільки їхні власні дослідження.
Відповісти

Гість, 06 вересня, 20:56
добре зробили, що переобрали
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: