Сьогодні в Івано-Франківську під ОДА, власники автомобілів на «євробляхах», провели пікет (фото)

Сьогодні, 6 серпня, в Івано-Франківську власники автомобілів на єврономерах пікетують ОДА.

Про це в мережі Facebook повідомив Богдан Досюк..

21369226_1608912702505618_2342270939814053037_n


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 06 вересня, 20:22
За ці виходки на євробляхах треба у тюрму садити. Хитрожопі хочуть за 500 долярів їздити і людей збивати на дорогах, а потім виходок на дорозі лишити. Хира, а не розмитнення. Купи собі йолупи один з другим машину на українську реєстрацію і їдь.... Той метатолом давно треба заборонити
Відповісти

Гість, 06 вересня, 20:43
металолом- это сорокалетние жигули! А на укр.номерах меньше сбивают?жабу свою придуши, чмо
Відповісти

Гість, 06 вересня, 21:26
На укрномерах тоже збивають, але несуть хоч якусь відповідальність, а ті малолітні недоводії пяні обкурені втікають
Відповісти

Гість, 06 вересня, 21:17
Чмошник ти, тому що мозгів немаєш, щоб заробити на нормальну машину і їдеш в обриганому поляками кориті
Відповісти

Гість, 06 вересня, 20:29
Хто цим дибілам дозволив заїти перед ОДА?Куди дивиться патрульна поліція?
Відповісти

Гість, 06 вересня, 21:16
Не мають гроші на машину, не вміють їздити, не знають правила дорожнього руху. Зато чудово вміють пікетувати.
Відповісти

Гість, 06 вересня, 21:18
Ганебно пікетувати і бути хитрожопим
Відповісти

Гість, 06 вересня, 21:26
Злодії:мажори:запроданці,ми за середній інизькій клас людей боремся,ви чесно і на корито незаробите!!!
Відповісти

Гість, 06 вересня, 21:35
нічого особистого, але на бляхах реально коряво їздять. Треба впорядкувати цей безлад, однозначною.
Відповісти

Гість, 06 вересня, 21:40
їду в лівіц полосі 70-75км/год по Коновальця. Обід дорога порожня. Машин мало. Сідає на хвіст польська бляха, блимає фарами, сигналить. Стаю у ліву полосу, пропускаю поспішуна. Воно обганяє, їде 100м і повертає наліво в переулок. Де логіка? Висновок - ДДД (дайдорогудураку).
Відповісти

Гість, 06 вересня, 21:41
Сорі, поправочка - я перестроївся у праву полосу, а бляха повертала направо в переулок.
Відповісти

Гість, 06 вересня, 22:13
Заголовок новини не відповідає дійсності. Ці люди не є законним власниками цих транспортних засобів, а керують ними за довіреностями.
Відповісти