Івано-Франківськ готується до зими і закупляє нові смітники

У Франківську 5 вересня під час засідання постійної комісії ОДА з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства вирішили внести зміни до програми енергоефективності на 2016-2020 роки, пише Репортер.

Зміни полягають у тому, щоб збільшити джерела фінансування програми, тобто надати більше повноважень територіальним громадам та місцевим органам влади. Окрім того, планують виділити кошти, щоб замінити вікна і двері.

Про це доповіла Людмила Петришин, начальник відділу енергоефективності та енергозбережння ОДА

До того ж, відповідно до нового законодавства, з наступного року Україна офіційно перейде на роздільний збір сміття, Івано-Франківськ теж до цього готується.

За словами Андрія Пліхтяка, заступника директора департаменту екології, у зв’язку з таким нововведенням уже закупляють техніку та спеціальні контейнери для збору сміття. Встановлять їх у всіх районах області.

Також директор департаменту додав, що усі відходи відправлятимуть на переробні підприємства. А мешканцям населених пунктів пояснюватимуть важливість сортування сміття.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: