Керівники облдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді Мінрегіонбуду

Сьогодні під головуванням заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка відбулася селекторна нарада з питань підготовки житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.

Участь у заході взяли керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, керівники структурних підрозділів ОДА, підприємств тепло- та водопровідно-каналізаційного господарства.

На нараді йшлося про роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо підготовки до опалювального сезону 2017/2018 рр., виконання організаційно-технічних заходів підприємствами паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства.

Едуард Кругляк акцентував увагу присутніх на оформленні паспортів, актів готовності підприємств, установ та організацій до роботи в опалювальний період. «Цю роботу необхідно активізувати. З 18 вересня Міністерством передбачено здійснення перевірок з цих питань», – наголосив посадовець.

Окрім цього, на селекторній нараді були розглянуті питання сплати за спожиті енергоносії та призначення субсидій.

Довідково

Станом на 1 вересня цього року до роботи в зимових умовах в житловому господарстві області підготовлено 3106 житлових будинків (84,3 %), у сфері теплоенергетики підготовлено 700 котелень (85,5%). Рівень оснащення приладами обліку теплової енергії багатоквартирних будинків в області складає 70,2 %, в тому числі в м. Івано-Франківську – 92,6 %.  

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: