Олег Гончарук ініціює звільнення директора ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів»

Під час засідання колегії ОДА Олег Гончарук ініціював обговорення питання щодо звільнення з посади директора державного підприємства «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів» Володимира Дегтяра.

Очільник області мотивував таке рішення чисельними зверненнями представників галузі щодо невиконання підприємством своїх прямих обов’язків.

Таку позицію очільника області підтримала директор міського ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» Світлана Криворучко, яка розповіла про проблеми співпраці з ДП. Окрім цього було обговорено і ряд інших ситуацій, які перешкоджають діяльності місцевих хлібокомбінатів, деструктивно впливають на роботу галузі.

Олег Гончарук зазначив, що таке поводження керівника є неприпустимим та попросив підтримати звернення до прем’єр-мінстра України Володимира Гройсмана з проханням розглянути доцільність перебування Володимира Дегтяра на посаді. Рішення було прийняте одноголосно.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: