Якийсь концтабір, а не кімната, – франківчанка про гуртожиток місцевого ВНЗ (фото)

Франківка Юлія Романівна на своїй сторінці у Фейсбуці опублікувала фото одного із франківських гуртожитків. 

“Ось такі у Франківську гуртожитки, і це називається в кімнаті зробили ремонт… Принаймні нам так сказали! Невже немає ніякого фінансування?” – написала дівчина.

“Коли зайшли в гуртожиток, то на той момент в ньому зовсім не було світла, темно, як в підвалі, але, мабуть, то тільки на той час сталася якась поломка. Оскільки я прийшла із хлопчиком, який являється круглим сиротою, ми попросили, щоб нам показали кімнату. Комендант нас провів до кімнати під номером 9… Сказав, що у цій кімнаті ще повинно жити 3 хлопці, і вони трохи привели кімнату в порядок, самі ж її і красили, тому наразі там ще нікого немає. Але я, все ж, стояла на своєму, що хочу бачити, в яких умовах житиме ця дитина.

Сказати за кімнату, що вона жахлива, це нічого не сказати! Якийсь концтабір, а не кімната, подумала я! На стіні величезна діра, замазана штукатуркою, в кімнаті нічогісінько, окрім 3 ліжок (4 сказали, що згодом принесуть), стола і нібито якоїсь тумби. Я таких раритетних меблів давно не бачила! Обідно за те, що інші діти за таке ще й повинні платити! По словах коменданта, їм обіцяють ремонт, але вже дуже довго вони на нього чекають. Будівля без ремонту із 60-х років!

А на рахунок санвузлів взагалі можна промовчати, вонь стояла по цілому коридору! Кухня на 2 поверсі, але нас туди вже ніхто не запрошував, тож можна тепер тільки уявляти, що там твориться” – подідлилася враженнями про побачене дівчина.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/gurtozhitok1.jpg

 

Завідувач гуртожитку Роман Семаньків у коментарі для Галки зазначив, що ремонт повинні провести у жовтні – проблема із фінансуванням. Комендант додав, що до нього ніхто не звертався з обуренням щодо стану кімнати.

Директор студентського містечка Михайло Лилик розповів, що у першому семестрі цього навчального року заплановані ремонтно-відновлювальні роботи у гуртожитку №2. Для цього використають частину коштів, проплачених за проживання у гуртожитках.  Загальний кошторис наразі не складений, оскільки ще триває заселення. Вартість проживання у гуртожитку за 10 місяців – 4 тисячі 400 гривень.

Ремонт планували на літній перод, але оскільки у плату за проживання не входять ремонтні роботи, й університет має відшукувати додаткові кошти, роботи перенесли. Першочергово виш утеплив гуманітарний корпус.

“Ремонти у гуртожитку вже проводилися, але те, що це стара будівля, теж дається взнаки – це найстаріший гуртожиток від університету, введений в експлуатацію у 1961 році”, – зазначає Лилик.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 08 вересня, 17:20
іди собі знімай квартиру, чого ти виступаєш, думаєш щось зміниться, з нашим менталітетом ніколи
Відповісти

Гість, 08 вересня, 17:38
мусить змінитися нема чого мовчати вже намовчались
Відповісти

Гість, 08 вересня, 19:59
Не мовчи, візьми шпакльовку і зроби собі ремонт на 5 років. Ти напевно не чув про ціни на проживання в гуртожитках з євроремонтом.
Відповісти

Гість, 08 вересня, 17:40
молодець франківчанко як будем мовчати не будемо нічого мати
Відповісти

Гість, 08 вересня, 18:17
Ну тоді і плата за проживання буде набагато вища.
Відповісти

Фізик, 08 вересня, 18:21
У 2000 році прийшлося там пожити 3 дні. Умови були жахливі. Страшно уявити, що зараз твориться.
Відповісти

Ірина, 09 вересня, 0:22
Треба так як приватні універи(імені Короля Данила) -взагалі ніяких гуртожитків і ніяких проблем...а всі їх студенти наймают квартири і за ше і за науку платят
Відповісти

Гість, 09 вересня, 0:27
Реформа освіти!Все йде до гіршого.Тільки плати за все.За гроші "навчись" та роботу купи!Вже подолали корупцію!
Відповісти

п.Роман , 09 вересня, 0:28
Це винні самі студенти...коли я був студентом і мав кімнату в гуртожитку ми постійно тримали порядок, по черзі чергували а коли закінчили науку кімнату треба було здати чисту...а тепер ті діти де живут там і свинят...не знати чи би в себе дома так всьо нищили
Відповісти

фізик, 09 вересня, 0:43
Тоже правда(
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: