Велика політтехнологічна помилка Тимошенко

Банкова довго не могла знайти, за що саме «мочити» Юлю...

Думаю, все же понимают, что Саакашвили специально пропустили. Причем Банковая переиграла планы после вмешательства Тимошенко.

Почему? Банковая долго не могла найти, за что именно «мочить» Юлю. И тут она сама «подставилась» с Саакашвили. Теперь можно и уголовное дело клепать, и развивать тезис про сотрудничество с Кремлем, сравнивать вора и популиста Саакашвили с его «напарницей» Юлей.

Как я уже и писал, связавшись с Саакашвили, Тимошенко совершила крупную политтехнологичнскую ошибку. Которая может ей в итоге стоить президентства.

Джерело: блог Дмитра КорнійчукаЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 12 вересня, 14:30
Порошенко продовжує політику диктатури Партії Регіонів, котру він свого часу заснував, котра полягає в цькуванні, увязненні політичних опонентів, вбивстві вязнів сумління, політичних дисидентів та політвязнів. Жорстовий кривавий тиран і кат українського народу, що вимордував згідно статистики вже понад 10 мільйонів українців за трирічне узурпування посади президента (а цю посаду він здобув у незаконний спосіб шляхом фальсифікації за що і отримав прозвисько Однотур), розпочав тотальний наступ на свободу слова, совісті, політичних поглядів та віросповідування. Диктатор через свої бандитські кримінальні угруповання, підконтрольні Рошен, вчиняє напади на православні храми щоб перевести їх майно у власність своєї кримінальної бізнес імперії. Він перешкоджає свободі руху своїх політичних кнкурентів, зокрема громадянинові України Саакашвілі. Бандит Порошенко дістав з полиць справи Януковича, відкриті цим кримінальним авторитетом проти мучениці його режиму Юлії Тимошенко. Геть банду диктатора і тирана Порошенка. Банду геть!
Відповісти

Гість, 12 вересня, 16:33
+100
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: